Zamek Wydawnictwo Zakamarki
Wyd. Zakamarki

Zamek Wydawnictwo Zakamarki

27,90 zł
Brutto

Dziś idziemy z mamą do Freja na urodziny. Kupiliśmy prezent. Mały czerwony zamek. Dokładnie taki jak mój, tylko że mój jest zielony. Zielony, brzydki i zwyczajny! I już mi się znudził!
Trafnie i bez przegadania, ale z całym uniwersum codzienności do odkrycia w ilustracjach o tym, że trawa jest zawsze bardziej zielona za płotem. Tutaj w wersji: cudza zabawka jest zawsze lepsza niż moja!


  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

Emma Adbge ma niezwykły dar wychwytywania dziecięcych emocji i zachowań. Pokazuje je w swoich książkach obrazkowych w sposób świeży i niebanalny, z dyskretnym humorem. Za jeden z takich majstersztyków, książkę Dołek o niepohamowanej wyobraźni dziecięcej zabawy, otrzymała Nagrodę Augusta najważniejsze szwedzkie wyróżnienie dla książki dziecięcej.

Autor:
Emma Adbge
Wydawnictwo:
Zakamarki
Klasa:
2+
Data premiery:
2021-03-02
Rok wydania:
2021
Oprawa:
twarda
Format:
195x235x9 mm
Strony:
28

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
MAN ZOU CHINY DLA DOCIEKLIWYCH  Dwie Siostry MAN ZOU CHINY DLA DOCIEKLIWYCH Dwie Siostry BANZAI JAPONIA DLA DOCIEKLIWYCH  Dwie Siostry BANZAI JAPONIA DLA DOCIEKLIWYCH Dwie Siostry ¡Olé! HISZPANIA DLA DOCIEKLIWYCH  Dwie Siostry ¡Olé! HISZPANIA DLA DOCIEKLIWYCH Dwie Siostry GREAT! WIELKA BRYTANIA DLA DOCIEKLIWYCH  Dwie Siostry GREAT! WIELKA BRYTANIA DLA DOCIEKLIWYCH Dwie Siostry
Dostępność
Cena
37,90 zł
37,90 zł
37,90 zł
37,90 zł
Opis

Pełen ciekawostek przewodnik po ojczyznie smoków, fajerwerków i porcelany. Czwarty tom serii „Świat dla Dociekliwych”.

Dlaczego Chiny nazywa się Państwem Środka? Ile tysięcy znaków ma chińskie pismo? Dlaczego Święto Wiosny w Chinach obchodzi się zimą? I czy dawni mistrzowie chińskich sztuk walki naprawdę przenikali przez ściany?

Drugi tom serii „Świat dla Dociekliwych”: przewodnik dla dzieci po znanych i nieznanych osobliwościach kultury i krajobrazu Japonii.

Ta książka to prawdziwa podróż po Japonii. Przeczytacie w niej o japońskim piśmie i języku, jedzeniu na macie, ceremonii picia herbaty, kimonie, origami, sztukach walki, kreskówkach i komiksach – i wielu innych japońskich ciekawostkach. ひかり のぞみ こだま – szerokiej drogi

Trzeci tom serii „Świat dla Dociekliwych”. Pełen kolorów i radości przewodnik po Hiszpanii.

Co Hiszpanie jedzą na śniadanie? 
Czemu w Sylwestra na wyścigi połykają winogrona, stojąc na jednej nodze? 
Który sławny Hiszpan twierdził że 1+1 nie musi równać się 2, a czasem nawet nie powinno? 
W jaki sposób muchy przyczyniły się do powstania tapas? 
„¡Olé!” odpowie na wszystkie te pytania – i wiele innych

Myślicie, że o Wielkiej Brytanii wiecie już wszystko? No to się zdziwicie! Przed Wami zaskakujący przewodnik po ojczyźnie Szekspira i Harry'ego Pottera.
Co ma wiking do czekoladek, oset do jednorożca i por do żonkila? Czy da się mierzyć czas butami? ...

 

Brak cech do porównania