BIBS

Smoczek z kauczuku naturalnego TIE DIY Mustard Ivory BIBS Color

22,90 zł
Brutto

BIBS Color to klasyczny okrągły smoczek w stylu retro, zaprojektowany i tworzony w Danii od 40 lat z naturalnego kauczuku w 100% wolnego od BPA. Okrągły kształt i rozmiar smoczka sprawiają, że jest on idealny dla dzieci już od chwili narodzin. Został zaprojektowany w taki sposób, aby minimalizować dotykanie skóry tym samym jej nie podrażniając.

Rozmiar
Ilość

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

BIBS Color to zabawna seria smoczków z naturalnego lateksu w kształcie wiśni - opracowana specjalnie w celu ukojenia i wygody dziecka jednocześnie wspierając jego instynktowną potrzebę ssania. Smoczek w kształcie wiśni (okrągły) jest bardziej podobny do piersi niż jakikolwiek inny smoczek. Smoczek jest wyprodukowany z naturalnego lateksu, który jest w 100% naturalnym materiałem. Naturalny lateks jest jednocześnie wytrzymały, aksamitny, miękki i elastyczny. Wentylowany, podatny na ściskanie smoczek umożliwia dziecku wyciskanie powietrza ze smoczka, a tym samym imituje ssanie piersi. Osłona wykonana jest z PP (polipropylenu), który jest wytrzymałym i lekkim tworzywem sztucznym. Jest delikatnie zakrzywiony na zewnątrz, zapobiega to podrażnieniom skóry. Jest wyposażony w otwory wentylacyjne i uchwyt bezpieczeństwa.

Przechowywanie:
Smoczek powinien być zawsze suchy i chroniony przed zabrudzeniem, przechowywany np. w szafce lub schowku.
Unikaj umieszczania smoczka w bezpośrednim świetle słonecznym i cieple, ponieważ może to osłabić naturalny lateks. Nie używaj środków dezynfekujących/sterylizujących, może to wpłynąć na trwałość smoczka.

Czyszczenie:
Przed każdym użyciem smoczek należy krótko wysterylizować przez zalanie go wrzątkiem.
Przed pierwszym użyciem smoczka, włóż go do wrzącej wody na 5 minut. Ponieważ ma on małe nacięcia, woda przenika do środka. Gdy ostygnie, naciśnij delikatnie i odpompuj cały płyn, aby zapewnić odpowiednią higienę. 

Materiał:

Smoczek: 100% naturalnego lateksu
Tarcza: polipropylen (PP)
Certyfikat: EN 1400
100% bez BPA i PCV
Smoczki BIBS Color są testowane regularnie (metoda losowego pobierania próbek) przez Consumer Lab Denmark. Smoczki są
produkowane bez udziału dzieci i w kontrolowanym środowisku.
Rozmiar 2: zalecane dla dzieci od 6-18 m-cy.
Waga: 60 gram
Tarcza o średnicy: 45 mm.
Smoczek: H: 30 mm x W: 14 mm.

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
CZARNA KSIĄŹKA Dwie Siostry CZARNA KSIĄŹKA Dwie Siostry Imieninowa przygoda Dwie Siostry Imieninowa przygoda Dwie Siostry OTO JEST LONDYN WYDAWNICTWO DWIE SIOSTRY OTO JEST LONDYN WYDAWNICTWO DWIE SIOSTRY OTO JEST RZYM WYDAWNICTWO DWIE SIOSTRY OTO JEST RZYM WYDAWNICTWO DWIE SIOSTRY
Dostępność
Cena
32,00 zł
32,00 zł
32,00 zł
32,00 zł
Opis

Była czarna, czarna książka. A w tej czarnej, czarnej książce… 

Przewrotna książka dla tych, którzy nie boją się bać. O ciemności, o tym, co może się w niej czaić – i o oswajaniu strachu.

Kolejny tom serii „Mistrzowie Ilustracji”. Pełna wdzięku książkowa perełka sprzed lat – z suspensem, wartkim wierszowanym tekstem i urokliwymi ilustracjami pierwszej damy polskiej ilustracji.
 

 

Drugi tom kultowej serii książek dla dzieci o miastach świata. Tym razem czarujące ilustracje Miroslava Šaška przeniosą Was do Londynu sprzed lat.

Trzeci tom kultowej serii albumów o miastach świata. Tym razem Miroslav Šašek zaprasza dzieci i rodziców do Rzymu sprzed lat. Starożytne ruiny i monumentalne kościoły. Zatłoczone place z tryskającymi w jasnobłękitne niebo fontannami. Studenci teologii w kolorowych sutannach, karabinierzy i... kawałek cesarza. Oto jest Rzym!

Brak cech do porównania