Smoczek z kauczuku naturalnego LIGHT GREY BIBS Color

BIBS Color to klasyczny okrągły smoczek w stylu retro, zaprojektowany i tworzony w Danii od 40 lat z naturalnego kauczuku w 100% wolnego od BPA. Okrągły kształt i rozmiar smoczka sprawiają, że jest on idealny dla dzieci już od chwili narodzin. Został zaprojektowany w taki sposób, aby minimalizować dotykanie skóry tym samym jej nie podrażniając.

21,90 

Dodaj do listy życzeń

BIBS Color to zabawna seria smoczków z naturalnego lateksu w kształcie wiśni – opracowana specjalnie w celu ukojenia i wygody dziecka jednocześnie wspierając jego instynktowną potrzebę ssania. Smoczek w kształcie wiśni (okrągły) jest bardziej podobny do piersi niż jakikolwiek inny smoczek. Smoczek jest wyprodukowany z naturalnego lateksu, który jest w 100% naturalnym materiałem. Naturalny lateks jest jednocześnie wytrzymały, aksamitny, miękki i elastyczny. Wentylowany, podatny na ściskanie smoczek umożliwia dziecku wyciskanie powietrza ze smoczka, a tym samym imituje ssanie piersi. Osłona wykonana jest z PP (polipropylenu), który jest wytrzymałym i lekkim tworzywem sztucznym. Jest delikatnie zakrzywiony na zewnątrz, zapobiega to podrażnieniom skóry. Jest wyposażony w otwory wentylacyjne i uchwyt bezpieczeństwa.

Przechowywanie:
Smoczek powinien być zawsze suchy i chroniony przed zabrudzeniem, przechowywany np. w szafce lub schowku.
Unikaj umieszczania smoczka w bezpośrednim świetle słonecznym i cieple, ponieważ może to osłabić naturalny lateks. Nie używaj środków dezynfekujących/sterylizujących, może to wpłynąć na trwałość smoczka.

Czyszczenie:
Przed każdym użyciem smoczek należy krótko wysterylizować przez zalanie go wrzątkiem.
Przed pierwszym użyciem smoczka, włóż go do wrzącej wody na 5 minut. Ponieważ ma on małe nacięcia, woda przenika do środka. Gdy ostygnie, naciśnij delikatnie i odpompuj cały płyn, aby zapewnić odpowiednią higienę. 

Materiał:

Smoczek: 100% naturalnego lateksu
Tarcza: polipropylen (PP)
Certyfikat: EN 1400
100% bez BPA i PCV
Smoczki BIBS Color są testowane regularnie (metoda losowego pobierania próbek) przez Consumer Lab Denmark. Smoczki są
produkowane bez udziału dzieci i w kontrolowanym środowisku.
Rozmiar 2: zalecane dla dzieci od 6-18 m-cy.
Waga: 60 gram
Tarcza o średnicy: 45 mm.
Smoczek: H: 30 mm x W: 14 mm.

Rozmiar Smoczki

,

Marka

Kolor