Raz, dwa, trzy słyszymy WIDNOKRĄG

  Raz, dwa, trzy słyszymy WIDNOKRĄG

  22,00 zł
  Brutto

  Książeczka Raz, DWA, trzy słyszymy ćwiczy i rozwija zmysł słuchu dziecka. Wprowadzamy dziecko w świat wyrazów dźwiękonaśladowczych. Malec zaczyna się przysłuchiwać, gaworzy, aż wreszcie tworzy własne słowa. W książce kap, kap, kap pada deszcz, na rowerze jeździ pies, który szczeka, a kominiarz wyskakuje z komina jak pajacyk z pudełka a kuku! 


  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
  • Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów

  RAZ – DWA – TRZY to seria kartonowych książeczek dla najmłodszych dzieci, rosnących razem z dzieckiem wyróżniona w konkursie Instytutu Książki i Polskiej Sekcji IBBY na książki rosnące razem z dzieckiem TRZY/MAM/ KSIĄŻKI.

  Autor:
  Joanna Bartosik
  Wydawnictwo:
  Widnokrąg
  Rok wydania:
  2016
  Oprawa:
  całokartonowa
  Format:
  16x16 cm


  Szczegóły produktu

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Pajączek Eric Carle Tatarak Pajączek Eric Carle Tatarak Moja pierwsza książka o kształtach Eric Carle Tatarak Moja pierwsza książka o kształtach Eric Carle Tatarak Od stóp do głów Eric Carle Tatarak Od stóp do głów Eric Carle Tatarak ALICJA W KRAINIE CZARÓW WYD. OLESIEJUK ALICJA W KRAINIE CZARÓW WYD. OLESIEJUK
  Dostępność
  Cena
  30,00 zł
  30,00 zł
  30,00 zł
  29,99 zł
  Opis

  Książka autora kultowej Bardzo głodej gąsienicy. Podpatrując zwyczaje pewnego bardzo zajętego Pajączka maluchy mają okazję dowiedzieć się też czegoś więcej o otaczającym je świecie. Doskonała do wspólnego czytania i naśladowania...

  Kolejna część bestsellerowej serii Erica Carle dla najmłodszych czytelników. Po zapoznaniu się z kolorami, liczbami i słowami pora na pierwsze kształty. W prosty, przystępny sposób dzieci poznają pierwsze kształty.

  Tym razem Eric Carle zaprasza dzieci do wspólnej gimnastyki. Dołączcie do tupiących, kopiących, skaczących i wyginających się zwierzaków. Sprawdźcie, jak wiele rzeczy potraficie zrobić!

  Alicja biegnie za Białym Królikiem i wpada do jego nory, która jest przejściem do świata, gdzie obowiązują zupełnie inne prawa.
  Klasyczną opowieść na motywach bajki Lewisa Carrolla, wzbogacają pełne magii ilustracje oddające niezwykłość Krainy Czarów.

  Brak cech do porównania