Drewniane Warzywa Sorter Kids Concept

Drewniany sorter Kids Concept w oryginalnym wydaniu. W zestawie znajdziemy kilka warzyw, które można kroić, deskę do krojenia oraz drewniany nożyk. Włóż warzywa w odpowiednie otwory sortera a zobaczysz oczami wyobraźni jak pięknie wyrosną 🙂 Następnie pokrój warzywa i zrób przepyszną zupę w pudełku.

159,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

Wszystkie warzywa można podzielić na pół. Drewniana zabawka składa się z 12 części – pudełka z pokrywką, deski do krojenia, noża, buraka, pora, marchwi i brokułów. Drewniane warzywa mogą różnić się od tych na zdjęciu, ponieważ słoje drewna prześwitujące przez farbki sprawiają, ze każde z nich jest oryginalne i wyjątkowe. Farby użyte do produkcji, to bezpieczne farby na bazie wody. Przepiękny pomysł na prezent dla dwulatka.

Produkt zgodny z aktualnymi standardami bezpieczeństwa UE.

Wymiary:
– długość -15,2cm
– szerokość – 14,3cm
– wysokość – 9,6cm
 
Waga:328 g

Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany, a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.