Dwa, trzy, cztery – wspólne spacery WIDNOKRĄG

Wspólne spacery to sposób na oswajanie świata, poznawanie nowych miejsc lub wracanie do tych bardzo dobrze znanych. Zaczynają się od najbliższej okolicy, pozwalają dziecku eksplorować otoczenie i doświadczać jego różnorodności

25,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń
Kod produktu5782 Kategorie, , ,

Każda wycieczka czy do lasu, czy na bazarek może okazać się fantastyczną przygodą. Niektóre miejsca są wyjątkowe, a inne całkiem zwyczajne. W niektórych należy się zachowywać w szczególny sposób
Dlaczego na plac zabaw chodzimy często, a na dworzec, albo cmentarz tylko od czasu do czasu?Jakie zwierzęta spotkać możemy w parku, a jakie w lesie? Dlaczego warto wybrać się do muzeum?

Książeczki z serii RAZ, DWA, TRZY wspomagały rozwój dziecka w zakresie wzroku, słuchu i mowy. Teraz Joanna Bartosik zaprasza do rozmowy o znanych i nieznanych miejscach i o tym, co nam się w danym dniu przytrafiło, albo gdzie byśmy chcieli się wybrać.
Książką można się bawić na wiele sposobów znajdować szczegóły, opowiadać historie śmieszne, albo całkiem poważne, które pomogą zrozumieć świat. Oglądanie może być wspaniałą okazją do wspominania i marzenia. Poręczny format i porządne wykonanie sprawią, że będzie można się nią cieszyć przez długi czas.

Te książki – dosłownie – rosną razem z dzieckiem!

Seria została wpisana na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej, a także wyróżniona w konkursie Instytutu Książki i Polskiej Sekcji IBBY.