Zestaw do Piasku Blue Marine Toys DANTOY

Zestaw składa się z 6 elementów: dużego wiaderka, małej łódki, grabek, łopaty, głębokiego sitka i foremki w pięknych kolorach Blue Marine i zapewnia wiele okazji do zabaw sensorycznych i eksploracji przyrody z piaskiem i wodą. 

Zestaw do piasku Blue Marine, podobnie jak wszystkie inne zabawki z tej serii, są wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu sprzętu morskiego takiego jak sieci, liny i sznury z przemysłu rybołówstwa i przemysłu morskiego. Seria Blue Marine zaprasza do zabawy piaskiem i wodą na świeżym powietrzu – w środowisku o jakie musimy dbać i chronić. Dzięki Blue Marine firma Dantoy podejmuje zrównoważone, zapobiegawcze wysiłki, aby to właśnie zrobić.  

109,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

Zawartość serii jest oparta i inspirowana światem morskim oraz samym procesem tworzenia zabawek Blue Marine. Począwszy od zbierania i wysyłki zużytego sprzętu, poprzez sortowanie, przetwarzanie, recykling i produkcję.

Zestaw jest zapakowany w sznureczkowy pleczek/worek, aby żaden element nie został na plaży i maluch mógł go łatwo zapakować i nosić.

Zabawki mogą się nieznacznie różnić ze względu na proces produkcji.

Zalecana grupa wiekowa: 2+ 

-Zrównoważona zabawka wykonana z recyklingu sprzętu morskiego 

-Made in Denmark

-Nie zawiera substancji szkodliwych

-Można myć w zmywarce 

-Ilość elementów w zestawie: 5

-Wymiar: 28x37x21 cm

Kilka słów o BLUE MARINE TOYS:

Z dumą przedstawiamy Blue Marine Toys – linię zabawek wykonaną z recyklingu sprzętu morskiego, który został przekształcony w zabawki o pięknych morskich kolorach. Kolory w kolekcji Blue Marine Toys są odpowiednio inspirowane piaskiem, morzem i koralowcami. Blue Marine Toys to zupełnie nowa i ekscytująca linia zabawek do zabawy w piasku i wodzie. Produkty z tej linii są wykonane z plastiku, który pochodzi z sieci, włoków i lin z przemysłu rybołówstwa i przemysłu morskiego. Linia ta jest zbiorem produktów, które razem mogą być traktowane jako część historii.

W skali światowej szacuje się, że ponad 12 milionów ton plastiku trafia każdego roku do oceanu, 10% z tego z tego, tj. 500 000 kg – 1 milion ton, to sprzęt morski taki jak sieci, liny i sznury. Naszym dostawcą surowców jest duńska firma specjalizująca się w przetwarzaniu materiałów nadających się do recyklingu w wysokiej jakości tworzywa sztuczne. Zanim surowce zostaną dostarczone do naszej fabryki Dantoy, są one testowane zgodnie z europejskimi normami. Opis testów surowców jest zawarty w naszym systemie ISO jako zapewnienie wysokiej jakości. Nasza własna produkcja odbywa się w Hobro w Danii.

Wszystkie produkty Dantoy posiadają znak CE, który jest kluczowym wskaźnikiem zgodności produktu z przepisami UE, które umożliwia swobodny przepływ produktów na rynku europejskim.

Marka