• -20%
  • Zniżka 20%
Konges Slojd

Zabawka Aktywizująca Unicorn Konges Slojd

249,00 zł
199,20 zł Zniżka 20%
Brutto

Zabawka aktywizująca Konges Slojd wykonana w 80 procentach z owczej wełny i w 20 procentach z nylonu. Zaprojektowana z plastikowym lusterkiem i wyposażona w rozwojowe zabawki, idealne do trzymania dla małych rączek. Różne tekstury, elastyczne paski, silikonowa zabawka i małe figurki z dzwoneczkami w środku, które wydają delikatny dźwięk. Zabawka posiada również praktyczną pętlę do zawieszenia z zapięciem na rzep.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

Szczegóły produktu

Opis

Materiał
Wełna

Szybkie porównanie

Produkt
POZYTYWKA LEW Leo Leo POZYTYWKA LEW LeoLeo Pozytywka MOON & STAR KONGES SLOEJD Pozytywka MOON & STAR KONGES SLOEJD Pozytywka PETIT BRIE KONGES SLOEJD Pozytywka PETIT BRIE KONGES SLOEJD
Dostępność
Cena
199,00 zł
209,00 zł -40% 125,40 zł
209,00 zł -40% 125,40 zł
Opis

Ten biały lew świetnie  pasuje do prostego skandynawskiego stylu, ale pięknie wpisze się też w pokoik wypełniony kolorami. Pozytywka odtwarza słodką i uspokajającą kołysankę Brahmsa. Ukoi, ukołysze i będzie czuwać nad Twoim dzieckiem podczas snu.

MOON & STAR  - pozytywka, wydaje przyjemną, uspokajającą melodię dzięki, której Twoje dziecko będzie spało spokojnie. Skład: 80% wełna owcza i 20% nylon. Nie nadaje się do prania, ale można ją przecierać wilgotną ściereczką.

Certyfikat CE w normie europejskiej EN-71-1.PETIT BRIE  - pozytywka, wydaje przyjemną, uspokajającą melodię dzięki, której Twoje dziecko będzie spało spokojnie. Skład: 80% wełna owcza i 20% nylon. Nie nadaje się do prania, ale można ją przecierać wilgotną ściereczką.

Certyfikat CE w normie europejskiej EN-71-1.Materiał
Bawełna