Wierzcie w Mikołaja Zakamarki

Bożonarodzeniowa opowieść z dreszczykiem w 24 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Wigilii! W tym roku przygotowania do świąt Bożego Narodzenia od samego początku nie przebiegają tak jak zawsze. Gwiazdy betlejemskie w oknach gasną i nie pomaga wymiana kolejnych żarówek, choinki gubią igły, zanim zdąży się je donieść do domu, adwentowe wypieki nie wychodzą najbardziej wprawnym gospodyniom, a z okien wystawowych znikają świąteczne dekoracje. Coś jest nie tak, choć ludzie chcą wierzyć, że wszystkie te zdarzenia to zwykły zbieg okoliczności. A może ktoś z premedytacją stara się, by w tym roku nie było świąt? Tylko kto to może być i dlaczego tak mu na tym zależy? I najważniejsze: czy uda się go powstrzymać?!

49,90 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

Lotta Olsson, znana polskim czytelnikom z książek ,,Dziwne zwierzęta” oraz ,,Inna podróż” potrafi po mistrzowsku budować napięcie i wciąż zaskakiwać czytelnika.

Benjamin Chaud, znany m.in. z książek o Pomelo, Bincie i Yeti, świetnie oddaje to napięcie w ilustracjach, również stopniowo uchylając rąbka tajemnicy.

Autor:

Lotta Olsson

Wydawnictwo:

Zakamarki

Data premiery:

2013-10-30

Rok wydania:

2013

Oprawa:

twarda

Format:

27,4×25,3 cm

Strony:

100

Marka