WIĄZANE

Aby zapobiec temu, że czapka spadnie z głowy maluszka podczas zabaw na świeżym powietrzu warto wybrać czapki wiązane. Wiązanie pod szyją uniemożliwia samodzielne zdjęcie nakrycia przez niemowlę, a także zapewnia stabilną pozycję, która nie osunie się na jego oczy. Gwarantujemy, że tego rodzaju czapki będą odpowiednie dla każdego dziecka - dziewczynki lub chłopca. Przygotowaliśmy tutaj kolorowe czapki z antyalergicznej alpaki.


Dlaczego warto wybrać wiązaną czapkę dla dziecka?

Wiązane czapki dziecięce cieszą się sporą popularnością, ponieważ rodzice po zawiązaniu mają pewność, że nie zsunie się czy całkiem nie spadnie z głowy dziecka. Cechuje je większa stabilność, niż standardowe modele bez wiązania pod brodą. Ponadto są wygodniejsze dla rodziców, a mianowicie zapobiegają nieustannemu poprawianiu czapki na głowie niemowlaka. Jeśli chodzi o skuteczność ochrony przed zimnem, wiatrem i słońcem to są one tak samo efektywne, jak inne nakrycia głowy.

Kiedy sprawdzają się czapki z wiązaniem pod brodą?

Tak naprawdę, czapka z wiązaniem sprawdzi się w każdą pogodę, lecz wszystko zależy od tego, z jakiego materiału została uszyta. Albowiem materiał mówi nam o tym, jak ciepły i gruby jest dany model czapki. Dlatego też lekkie bawełniane tkaniny przeznaczone są do chodzenia w cieplejsze dni, natomiast dzianinowe z dodatkową podszewką zabezpieczającą przed zmarznięciem nadają się podczas spacerów w zimę. Jak widać wystarczy wybrać odpowiedni materiał, a będzie pełnić praktyczną funkcję wiosennej lub zimowej czapki dla każdego dziecka.

Szeroki wybór wiązanych czapek dla dzieci

Czapki wiązane to ponadczasowe rozwiązanie zarówno dla dziewczynek i chłopców. Uwielbiane są niemal przez wszystkie kilkuletnie dzieci, gdyż zapewniają wysoki komfort termiczny i jednocześnie noszenia. Z tej racji, przyjmują one przeróżne fasony, kolory i wzory inspirowane najnowszymi trendami dziecięcymi. To pozwala zadbać nie tylko o wygodę, ale też wygląd.

W naszym sklepie Bebe Space zebraliśmy modele wiązanych czapek w klasycznym i nowoczesnym stylu. Dzięki temu z całą pewnością każdy rodzic znajdzie design czapki idealny dla swojego dziecka. W szczególności polecamy zwrócić uwagę na miękkie nakrycia na głowę z antyalergicznej alpaki od duńskiej marki Esencia. Dostępne są w wielu różnych kolorach i mogą być stosowane u dzieci już od 6 miesiąca życia.