• -20%
  • Zniżka 20%
WALIZKA SEE-YA SUITCASE – BLUSH Olli ella
OLLI ELLA

WALIZKA SEE-YA SUITCASE – BLUSH Olli ella

589,00 zł
471,20 zł Zniżka 20%
Brutto

Idealna na weekend lub na daleką podróż, walizka See-Ya od Olli Ella jest odpowiednia jako bagaż podręczny i może podróżować z Maluchem dosłownie wszędzie. Przeznaczona dla dzieci od 2 do 6 lat. Sprawdzi się nie tylko w podróży, See-Ya jest idealnym miejscem do przechowywania skarbów i zabawek i nic nie wygląda tak słodko jak jedna z nich stojąca w sypialni lub pokoju zabaw.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

Czas na podróże, przygody i odrobinę wyrafinowania dla Maluchów z nową kolekcją dziecięcych walizek Olli Ella. Idealna na weekend lub na daleką podróż, walizka See-Ya jest odpowiednia jako bagaż podręczny i może podróżować z Maluchem dosłownie wszędzie. Przeznaczona dla dzieci od 2 do 6 lat. Sprawdzi się nie tylko w podróży, See-Ya jest idealnym miejscem do przechowywania skarbów i zabawek i nic nie wygląda tak słodko jak jedna z nich stojąca w sypialni lub pokoju zabaw.
Każda walizka See-Ya ma wysuwaną rączkę, jest lekka i wytrzymała, z przodu wyposażona jest w elastyczną gumkę dzięki czemu ulubiona pluszowa zabawka Twojego dziecka może jechać z Wami!

Wymiary:  40CM (z rączką 67cm) x 26CM x 17CM

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
Lego STAR WARS Diorama: Sala Tronowa Gwiazdy Śmierci 75352 Chodzik Aktywny Edvin Kids Concept Kocyk z wełny merino DORA SAND Hvid Kocyk z wełny merino DORA SAND Hvid Kocyk z Wełny Merino Dora Oat hvid
Dostępność
Cena
479,99 zł
479,00 zł
469,00 zł
469,00 zł
Opis

Przywołaj Moc, aby odtworzyć kulminacyjny pojedynek na miecze świetlne z filmu „Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi”. Zbuduj salę tronową Imperatora wraz z oknem Gwiazdy Śmierci i obrotowym tronem. Dramatu dodają miecze świetlne Dartha Vadera i Luke'a Skywalkera oraz pioruny Sithów Imperatora Palpatine'a. Całości dopełnia tabliczka upamiętniająca 40. rocznicę premiery „Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi”.

Odtwórz kultową scenę z Gwiezdnych Wojen w stylu LEGO®

Przeżyj ponownie pojedynek Dartha Vadera i Luke'a Skywalkera z filmu „Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi” dzięki tej szczegółowej dioramie zbudowanej z klocków LEGO®.

Wiek: 18+

Ilość elementów: 807

Wiele radości podczas nauki chodzenia.

Chodzik z odczepianą tablicą edukacyjną, zabezpieczoną śrubami. Na obu przednich kołach znajdują się hamulce, dzięki którym możesz kontrolować prędkość, z jaką Twój maluch porusza się z chodzikiem.

Na przedniej planszy znajdziesz sześć różnych ruchomych elementów:

  • małą ramkę z koralikami,
  • labirynt z ruchomymi pionkami, jedną obracającą się klapkę z biedronką Larsem z tyłu oraz obrotowe lusterko z naszą ulubioną sową Ove.
  • W zestawie są również cztery klocki pasujące do otworów znajdujących się na bocznych ściankach chodzika.

Zabawka wykonana z drewna z certyfikatem FSC, a koła są pokryte gumą, która redukuje hałas.

Wiek rekomendowany: 1 rok 

Przepiękny i ciepły koc wykoany w 100% z cudownie miękkiej, termoregulacyjnej wełny merino. Ze względu na prążkowanie jest naprawdę bardzo ciepły i idealny za zimę, sprawdzi się również podczas spacerów na dworze. Zachwyca kolorem, pięknym wzorem i wykonaniem. . Niezbędnik każdej wyprawki! 

70x95 cm

Przepiękny i ciepły koc wykoany w 100% z cudownie miękkiej, termoregulacyjnej wełny merino. Ze względu na prążkowanie jest naprawdę bardzo ciepły i idealny za zimę, sprawdzi się również podczas spacerów na dworze. Zachwyca kolorem, pięknym wzorem i wykonaniem. . Niezbędnik każdej wyprawki! 

70x95 cm

Brak cech do porównania