20%

WALIZKA SEE-YA SUITCASE – APRICOT Olli ella

Idealna na weekend lub na daleką podróż, walizka See-Ya od Olli Ella jest odpowiednia jako bagaż podręczny i może podróżować z Maluchem dosłownie wszędzie. Przeznaczona dla dzieci od 2 do 6 lat. Sprawdzi się nie tylko w podróży, See-Ya jest idealnym miejscem do przechowywania skarbów i zabawek i nic nie wygląda tak słodko jak jedna z nich stojąca w sypialni lub pokoju zabaw.

471,20  589,00 

Poprzednia najniższa cena: 471,20 .

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

Czas na podróże, przygody i odrobinę wyrafinowania dla Maluchów z nową kolekcją dziecięcych walizek Olli Ella. Idealna na weekend lub na daleką podróż, walizka See-Ya jest odpowiednia jako bagaż podręczny i może podróżować z Maluchem dosłownie wszędzie. Przeznaczona dla dzieci od 2 do 6 lat. Sprawdzi się nie tylko w podróży, See-Ya jest idealnym miejscem do przechowywania skarbów i zabawek i nic nie wygląda tak słodko jak jedna z nich stojąca w sypialni lub pokoju zabaw.
Każda walizka See-Ya ma wysuwaną rączkę, jest lekka i wytrzymała, z przodu wyposażona jest w elastyczną gumkę dzięki czemu ulubiona pluszowa zabawka Twojego dziecka może jechać z Wami!

Wymiary:  40CM (z rączką 67cm) x 26CM x 17CM

Marka