Świeca Italian Kush Boy Smells

Zielne bogactwo z limoncello, pomelo i bazylią.

Świeca Italian Kush marki Boy Smells to podróż, którą trzeba odbyć. Ten zapach to lekkie i ziołowe bogactwo w typowym włoskim stylu. Nuty głowy: limoncello, czarny pieprz i pomelo mieszają się z nutami bazylii, oregano oraz kwiatowymi. Baza ziemistej paczuli i zielonego cyprysu zapewniają długotrwały efekt wypełnienia wnętrza zapachem. I zanim się zorientujesz, błogo spędzasz lato na bujnym zielonym trawniku!

Całość została wykonana z mieszanki wosku pszczelego z kokosowym i bawełnianego knota w błyszczącym czarnym opakowaniu. Dostarczana jest w wytłaczanym, matowym, zielonym kartoniku. 

199,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń
Kod produktu6788 Kategorie, , , , ,

Nuty zapachowe: bazylia, czarny pieprz, liście konopi, cyprys, limoncello, oregano, paczula, pomelo.
Intensywność zapachu: średnia
Zapach: świeży
Przybliżony czas palenia: 55 godzin
Waga: około 240g.

Jak używać:

  • Przed każdym zapaleniem przytnij knot, aby uniknąć przegrzania świecy i jej dymienia.
  • Zawsze chroń powierzchnię, na której stoi świeca.
  • Pierwsze wypalenie jakiejkolwiek świecy powinno być wystarczająco długie, aby cała górna warstwa wosku uległa upłynnieniu. Zapewni to równomierne spalanie w przyszłości.
  • Powstrzymaj się od palenia świec dłużej niż 3 godziny na raz i nigdy nie pal świecy, gdy u podstawy znajduje się mniej niż 1 cm wosku.
  • Nigdy nie zostawiaj palącej się świecy bez nadzoru, w przeciągu, w pobliżu małych dzieci lub zwierząt domowych. 
  • Słoik na świecę będzie gorący po spaleniu, więc pozwól woskowi całkowicie ostygnąć przed kolejnym użyciem.
  • Po zgaszeniu świecy, upewnij się, że knot jest ustawiony pionowo i po środku. Całość została wykonana z mieszanki wosku pszczelego z kokosowym i bawełnianego knota w błyszczącym czarnym opakowaniu. Dostarczana jest w wytłaczanym, matowym, zielonym kartoniku. 
Marka