Sukienka Her Dress Ht. Grey Le Bon Shoppe

Idealnie oversizowa sukienka t-shirtowa wzorowana na kultowej koszulce Her Tee. Tworzy ponadczasowy i swobodny strój w połączeniu ze sneakersami i dżinsową kurtką. Wspaniała bawełna o dużej gramaturze 100, barwiona i wstępnie prana, aby uzyskać bogaty teksturowany wygląd, który nie prześwituje i nie kurczy się w praniu!

Proszę zanotować:

Kolekcja Au Naturel – cała przędza jest niebielona, niebarwiona i nieprzetworzona, zachowując swój oryginalny i naturalny kolor. Au Naturel docenia surowe, niezmienione piękno natury i utrzymuje naszą planetę w czystości, aby wszyscy mogli się nią cieszyć!

Materiał: 100% mięsista bawełna

Wyprodukowano w Korei Południowej

549,00 

Dodaj do listy życzeń
Kod produktu10069 Kategorie, ,

Wyprodukowano w Korei Południowej

*Surowa bawełna jest hodowana w Indiach, a przędza bawełniana jest mielona w Korei Południowej. Tkanina produkowana jest w Korei Południowej.

SKŁAD: 100%

WAŻNE:
Proces barwienia i prania nadaje każdemu ubraniu niepowtarzalny charakter. Proszę pozwolić na niewielkie różnice w kolorze i kroju każdej części garderoby.
PIELĘGNACJA:
Ze względu na charakter barwnika pigmentowego luźne pigmenty mogą pozostawać na powierzchni odzieży. Zdecydowanie zalecamy pranie tej odzieży tylko z podobnymi kolorami  i w zimnej wodzie.

-Nie wybielać

– Zalecamy suszyć na wieszaku, aby uzyskać najlepszy rezultat, ale suszenie w suszarce w niskiej temperaturze jest w porządku!

Marka

Rozmiar

, ,