Stacking Tower – Wieża z Kubeczków Retro Mushie

Designerska, okrągła wieża z kubeczków do zabawy. Odwzorowanie Okrągłej Wieży z Kopenhagi – Rundetårn in Copenhagen Rozwija umiejętności motoryczne, a przy okazji ukazuje ciekawe miejsca i atrakcje Danii.

Zestaw zawiera 8 kubeczków do zabawy w piaskownicy, wannie lub na dywanie.

Materiał: silikon spożywczy
Wiek: 6m+

69,90 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

Designerska, okrągła wieża z kubeczków do zabawy. Odwzorowanie Okrągłej Wieży z Kopenhagi – Rundetårn in Copenhagen Rozwija umiejętności motoryczne, a przy okazji ukazuje ciekawe miejsca i atrakcje Danii.

Zestaw zawiera 8 kubeczków do zabawy w piaskownicy, wannie lub na dywanie.

Zabawki do układania wieży i piramidy pomagają rozwijać zarówno motorykę dłoni, jak i mózg dzieci, począwszy od około 6-go m-ca życia.

Podstawowe umiejętności zdobyte podczas układania stają się podstawą do bardziej złożonych zadań w przyszłości, takich jak rysowanie i pisanie.

Zabawki do układania w piramidę pomagają również dzieciom w nauce języków.
Układanka rekomendowana dla dzieci w wieku od 6 m-ca życia do 3 lat.

Materiał: 

  • bezpieczne dla dzieci plastik
  • produkt nie zawiera plastyfikatorów BPA i ftalanów
  • produkt nie zawiera kadmu, ołowiu i niklu

* Stacking Tower to pierwsza z serii zabawek Danish Hygge Collection, która to seria pod postacią zabawek będzie przedstawiać duńskie atrakcje, z tego też względu zabawki produkowane są w Danii.
Z Okrągłej wieży zobaczyć można panoramę Kopenhagi. Wieża kiedyś pełniła funkcję biblioteki, z której korzystał m. in. Hans Christian Andersen. Teraz to jedno z najpopularniejszych miejsc w Kopenhadze.

Marka