CONDOR

  Skarpetki Antypoślizgowe z Wełną Merino Make-Up Condor

  41,90 zł
  Brutto

  Ciepłe skarpetki dziecięce hiszpańskiej marki Condor z domieszką wełny merynosowej oraz antypoślizgową podeszwą. Idealne na jesienno-zimowy okres.

  Skład: 9% NYLON, 1% ELASTAN (LYCRA®), 45% WEŁNA MERINO, 45% AKRYL

  Rozmiar
  Ilość
  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
  • Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów

  Szczegóły produktu

  12323_000_964

  Opis

  Materiał
  Wełna

  Szybkie porównanie

  Produkt
  BALSAM DO UST LIP BALM 12 ML MINOIS PARIS Balsam Do Ust Lip Balm 12 ml Minois Paris ORGANICZNE MYDŁO W KOSTCE TGC505 fir TANGENT GC Organiczne Mydło W Kostce TGC505 fir TANGENT GC ORGANICZNE MYDŁO W KOSTCE TGC501 fir TANGENT GC Organiczne Mydło W Kostce TGC501 OUD TANGENT GC ORGANICZNE MYDŁO W KOSTCE TGC506 TULIP TANGENT GC Organiczne Mydło W Kostce TGC506 TULIP TANGENT GC
  Dostępność
  Cena
  54,00 zł
  54,00 zł
  54,00 zł
  54,00 zł
  Opis

  W 100% naturalna formuła odżywia i naprawia usta już od chwili narodzin. Wzbogacony organicznym miodem, organicznym masłem shea, organicznym olejem morelowym, organicznym olejem arganowym, organicznym olejem kokosowym i olejem ze słodkich migdałów, dobrze znanym ze swoich właściwości nawilżających, leczniczych i kojących, balsam do ust Minois leczy suche i spierzchnięte usta.


  TGC505 to organiczna kostka z perfumami FIR. Mydło składa się z czystych naturalnych tłuszczów i gliceryny roślinnej, która zapewnia miękkość dłoni. Wyprodukowano we Francji.

  Piękny, leśny zapach unisex!

  WAGA: 100 g.

  TGC505 to organiczna kostka z perfumami OUD. Mydło składa się z czystych naturalnych tłuszczów i gliceryny roślinnej, która zapewnia miękkość dłoni. Wyprodukowano we Francji.

  Piękny, drzewny zapach unisex!

  WAGA: 100 g.

  TGC505 to organiczna kostka z perfumami TULIP. Mydło składa się z czystych naturalnych tłuszczów i gliceryny roślinnej, która zapewnia miękkość dłoni. Wyprodukowano we Francji.

  Piękny, tulipanowy zapach unisex!

  WAGA: 100 g.

  Brak cech do porównania