Rok na ulicy Czereśniowej Dwie Siostry
  Wyd. Dwie Siostry

  Rok na ulicy Czereśniowej Dwie Siostry

  99,90 zł
  Brutto
  Specjalne, zbiorcze wydanie bestsellerowej serii o ulicy Czereśniowej. Pięć książek w jednym grubym tomie!
   
  Książki o ulicy Czereśniowej to już klasyka wśród wyszukiwanek. Uwielbiane przez maluchy na całym świecie, idealnie nadają się do nauki mówienia, nazywania i opowiadania
  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
  ilustracje: Rotraut Susanne Berner

  Specjalne, zbiorcze wydanie bestsellerowej serii o ulicy Czereśniowej. Pięć książek w jednym grubym tomie!

  Witajcie na ulicy Czereśniowej! Zima czy wiosna, lato czy jesień, dzień czy noc – tu zawsze dużo się dzieje. Zobaczcie, jak Czereśniowa zmienia się w ciągu roku i co porabiają jej mieszkańcy. Na pełnych szczegółów ilustracjach czekają na was niezliczone historie do odkrywania i opowiadania.

  Książka składa się z pięciu części wydanych także jako osobne tomy: „Zima…”, „Wiosna…”, „Lato…”, „Jesień…” i „Noc na ulicy Czereśniowej”. Zostały one zebrane w jednym kartonowym tomie w twardej oprawie, o zmniejszonym w stosunku do wydań podstawowych formacie.

  Szczegóły produktu

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Puzzle + Gra Obserwacyjna Tea by the Sea Londji® Świecznik Stone Candle Holder Large Black Aluminium Ferm Living Puzzle dla Dzieci Paryż Dzień i Noc 350 el. Londji® Świecznik Dito Brown Ferm Living
  Dostępność
  Cena
  129,00 zł
  129,00 zł
  129,00 zł
  129,00 zł
  Opis

  Bajkowe puzzle z grą obserwacyjną.

  Układając ten obrazek zanurzymy się w wyimaginowany, senny świat zamieszkany przez wyjątkowe postacie.

  Po ułożeniu obrazka z puzzli proponujemy zabawę w obserwację. Łamigłówka, dzięki 48 szt dołączonych do puzzli kart jest doskonałym narzędziem do wymyślania historii, rozwijania kreatywności, pobudzania wyobraźni i ćwiczenia umiejętności obserwacji.

   Gra zawiera 100-elementową układankę i 48 kafelków obserwacyjnych

   

   

  Zaproś organiczne, inspirowane ziemią kształty do swojego domu dzięki kamiennym świecznikom Ferm Living. Uformowany na wzór szorstkiego kamienia ze zbocza góry, świecznik jest wykonany z odlewanego metalu i ma matowe wykończenie, które uzupełnia jego postrzępioną sylwetkę.

  Dwustronne puzzle dla dzieci - jedno opakowanie, podwójna zabawa!

  Piękne dwustronne puzzle, 350 elementowe, z jednej strony to Paryż, w którym tak dużo dzieje się w ciągu dnia, po drugiej stronie jest do ułożenia obrazek, z tym samym miejscem i podobnym widokiem, ale widzianym w nocy. Paryż - miasto świateł.

  Elementy puzzli są wykonane z wytrzymałego, utwardzonego kartonu.

  Grafiki są zaprojektowane przez znanych ilustratorów, tworzących w dawnym, spokojnym, stonowanym stylu. Tekturowe pudełko zabezpieczy puzzle przed uszkodzeniami. To super gotowy prezent na wszelkie okazje!

  Londji zaprasza wszystkie dzieci do zabawy od lat 3 do 103!

   

   

   

   

  Wykonany z kamionki z matową glazurą, świecznik Dito duńskiej marki ferm Living ma niepowtarzalny, dotykowy wyraz. Pierwotnie wyrzeźbiony ręcznie, jego charakterystyczny kształt i wzór powstał w procesie dociskania palców do gliny. To właśnie ta metoda rzeźbienia zrodziła pomysł na nazwę – Dito, co po włosku oznacza palec. Umieść go na parapecie okna lub stole w jadalni jako element oświadczenia.

  Pasuje na świecę o średnicy 22mm.

  Brak cech do porównania