• -20%
  • Zniżka 20%
Konges Slojd

Rękawiczki Filla Scarlet Konges Slojd

33,00 zł
26,40 zł Zniżka 20%
Brutto

Miękkie, wygodne, ciepłe i niesamowicie miękkie rękawiczki od Konges Slojd. Ogrzeją każde zmarźnięte dziecięce rączki.

Skład: 70% akryl, 30% wełna

Rozmiar
Ilość

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

Szczegóły produktu

Opis

Materiał
Wełna

Szybkie porównanie

Produkt
Ja wielkolud, ty kruszynka. Lilli L'Arronge Moja Babcia. Mój dziadek. Małgorzata Swędrowska. CZARNA KSIĄŹKA Dwie Siostry CZARNA KSIĄŹKA Dwie Siostry Imieninowa przygoda Dwie Siostry Imieninowa przygoda Dwie Siostry
Dostępność
Cena
33,00 zł
33,00 zł
32,00 zł
32,00 zł
Opis

Tekst i ilustracje: Lilli L’Arronge

Tłumaczenie: Maria Kwiatkowska

Dwie łasice, duża i mała, uwielbiają być razem, choć to wcale nie jest łatwe. Ta książka, jej dowcipny tekst i przezabawne ilustracje to kwintesencja rodzinnego, pełnego emocji, codziennego życia. Międzynarodowy bestseller o nas samych, o dużych i małych!

Lilli L’Aronge (1979) studiowała komunikację wizualną na Weimar Bauhaus University. Ilustruje, projektuje i pisze książki dla dzieci i dorosłych. Mieszka w Münster. Jej autorska książka “Ich gross du klein”, czyli “Ja wielkolud ty kruszynka” została przetłumaczona na 11 języków.

Redakcja: Anna Krasucka

Babcia i dziadek to ważne postaci w życiu dziecka. Zdarza się, że mają więcej czasu, uważności i czułości niż rodzice. Bywa też tak, że są zabiegani, uwikłani w choroby, czują niemoc i bezradność. Z jednej strony to dziadkowie dają dziecku siebie, ale i dziecko może być dla swoich dziadków niezwykłym “lekarstwem” i mocą napędową do życia.

Babcia w tenisówkach, dziadek w kąpielówkach. Babcia jak perełka, dziadek jak muszelka. Mają swoje pasje, marzenia, radości i troski. Są w sile wieku, ale w głębi serca zawsze młodzi – i zakochani w swoich wnukach. Obrazkowa książka duetu Małgorzata Swędrowska i Joanna Bartosik w kolejnej - po "Moja mama, mój tata" - familijnej odsłonie. Tym razem z czułością i uwagą portretują babcie i dziadków.

Będziecie rozbawieni i wzruszeni.

Była czarna, czarna książka. A w tej czarnej, czarnej książce… 

Przewrotna książka dla tych, którzy nie boją się bać. O ciemności, o tym, co może się w niej czaić – i o oswajaniu strachu.

Kolejny tom serii „Mistrzowie Ilustracji”. Pełna wdzięku książkowa perełka sprzed lat – z suspensem, wartkim wierszowanym tekstem i urokliwymi ilustracjami pierwszej damy polskiej ilustracji.
 

 

Brak cech do porównania