POZOSTAŁE

W tym katalogu znajdziesz wszystkie pozostałe produkty zaliczane do elementów wyprawki dla noworodka. Nie są one aż tak pilne, stąd też nic się nie stanie, jak nie kupimy ich przy pierwszych lub drugich zakupach. Albowiem przydadzą się w późniejszym okresie wychowania dziecka. Takimi dodatkowymi akcesoriami są między innymi pokrowce przeciwdeszczowe na wózek, etui na smoczek, maty do zabawy czy miękkie wkładki do wózka, fotelika i kosza Mojżesza.


Czy pozostałe produkty dziecięce są też tak pilne w zakupie?

Oczywiście nie wszystkie akcesoria są tak samo ważne, jak podstawowe elementy wyposażenia pokoju dziecięcego. Bez wielu z nich można na początku się obejść, dzięki czemu po wyjściu ze szpitala i chaosie, który dopiero zapanuje w domu można bez pośpiechu powrócić do zakupów pozostałych rzeczy. Przydadzą się one nieco później, więc nic się nie stanie, jeśli chwilę odczekamy. Taka przerwa pozwala rodzicom zaoszczędzić trochę więcej pieniędzy, gdyż powiedzmy sobie szczerze wyprawka dla niemowląt znacznie uszczupla portfel.

Co pozostało do kupienia oprócz podstawowych produktów dla niemowląt?

Poza łóżkiem, przewijakiem, leżakiem, chustą lub nosidełkiem, wózkiem, kocykiem, smoczkiem, butelką, śpiworkiem czy ubrankami pozostanie nam kupić jeszcze dodatkowe akcesoria, zwiększające funkcjonalność danego produktu. Do takich akcesoriów zaliczamy między innymi pokrowiec przeciwdeszczowy na wózek, etui i zawieszka na smoczek, mata do zabawy na podłodze, a także miękkie wkładki do posłania wózka, fotelika, kosza Mojżesza lub innego miejsca przeznaczonego do odpoczynku dla dziecka. To jednak nie wszystko i resztę przedmiotów znajdą Państwo przeglądając nasz szeroki katalog tego, co pozostało w wyprawce.

Akcesoria, które podnoszą komfort i zwiększają funkcjonalność innych produktów

Dodatkowe akcesoria do wózków, nosidełek, fotelików, łóżeczek, kołysek, przewijaków i innych produktów, mających na co dzień styczność z niemowlakiem - w istocie warto wziąć pod uwagę przy ich zakupie. Albowiem większość z nich podnosi znacznie wygodę, usprawnia sprawowanie opieki przez rodziców, chroni dziecko przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi a przede wszystkim pomaga zachować czystość i higienę.

Na szczególną uwagę zasługują np. luksusowe wkładki z naturalnej i miękkiej owczej skóry. To właśnie one przytulnie wykładają przestrzeń w wózku, foteliku, koszu czy gniazdku, by dziecku dobrze się spało, zapobiegając tym samym jego wychłodzeniu. Zresztą przekonaj się o tym sam!