BON TON TOYS

  Piesek Snuffy Corduroy Brown 30 cm Nijntje Miffy

  149,00 zł
  Brutto

  Przywitaj się z najbardziej przyjaznym psem, jaki istnieje, poznaj Snuffy! Najlepszy przyjaciel Miffy'ego. Ten cudownie miękki Snuffy Corduroy od Bon Ton Toys jest wykonany ze sztruksu na zewnątrz i przetworzonego PET (poliestru) w środku! Nie możemy wymyślić bardziej zrównoważonego pluszowego przyjaciela, odpowiedniego dla wszystkich noworodków i dzieci.

  Sztruksowy kumpel Miffy'ego, Snuffy, przyciąga wzrok w każdym pokoju dziecinnym i jest najfajniejszym psem do zabawy i przytulania.

  Wielkość: 30 cm

  Asortyment Teddy Miffy & Friends składa się z wielu postaci, rozmiarów i kolorów. Który jest twoim ulubionym?

  Wszystkie zabawki pluszowe Bon Ton Toys są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami Etycznej Produkcji (ICTI) i zawsze z najwyższym poszanowaniem natury.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
  • Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów

  KOLOR

  Brązowy

  MATERIAŁ

  bawełna

  PET w 100% z recyklingu

  ETYKIETA PIELĘGNACYJNA

  Pranie ręczne

  ROZMIAR

  30 cm

  Szczegóły produktu

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Naturalny Bęben Drewniany Wooden Tom 20 Rohema Kids Naturalny Bęben Drewniany Wooden Tom 17 Rohema Kids Piramida truskawka stacking strawberry KONGES SLOEJD Piramida truskawka stacking strawberry KONGES SLOEJD Piramida pomarańcza stacking ORANGE KONGES SLOEJD Piramida pomarańcza stacking ORANGE KONGES SLOEJD
  Dostępność
  Cena
  160,00 zł
  160,00 zł
  160,00 zł
  160,00 zł
  Opis

  Drewniane bębny Rohema doskonale nadają się do wykorzystania w wielu różnych środowiskach edukacyjnych. Bębnienie i rytm wpływają bezpośrednio na ciało, dzięki czemu mają działanie uspokajające i medytacyjne.

  Drewniany bęben ma średnicę 20 centymetrów i jest wykonany z niemieckiego drewna bukowego. Jest dużo bardziej stabilny niż bębny z naturalną skórą. Drewniana powierzchnia z łatwością poradzi sobie z bardziej intensywną zabawą małych dzieci, podczas gdy naturalna skóra szybko się rozerwie. Dzięki temu nawet najmniejsze dzieci mogą w zabawny sposób odkryć swoją naturalną muzykalność dzięki Rohema Wooden Toms.

  Ponadto drewniana powierzchnia do bicia zapewnia bębnowi wyjątkową jakość dźwięku. Kształt, kolor i dźwięk drewnianego bębna są w 100% naturalne.

  Dzięki solidnemu drewnianemu bębnowi Rohema o średnicy 17 centymetrów nawet najmłodsze dzieci mogą odkryć swoją naturalną muzykalność w zabawny sposób. Wykonany z niemieckiego drewna bukowego, może wytrzymać bardziej intensywną zabawę mniejszych dzieci, w przeciwieństwie do bębnów z naturalną skórą, która może szybciej się rozerwać.

  Kształt, kolor i dźwięk są w 100% naturalne, a drewniana powierzchnia bicia dodaje bębnowi wyjątkowej jakości dźwięku.

  Drewniane tomy Rohema mogą być również wykorzystywane w różnych placówkach edukacyjnych. Bębnienie łączy, działa uspokajająco i medytacyjnie, a rytm pozytywnie wpływa bezpośrednio na organizm.

  Piękna, drewniana zabawka marki Konges Sloejd stworzona z certyfikownego drewna FSC. 

  Ta wspaniała truskawka układająca się w piramidę jest idealna na małą sesję gry.

  Idealny pomysł na prezent, np. z okazji roczku.

  Wysokość: 20 cm

  Piękna, drewniana zabawka marki Konges Sloejd stworzona z certyfikownego drewna FSC. 

  Ta wspaniała truskawka układająca się w piramidę jest idealna na małą sesję gry.

  Idealny pomysł na prezent, np. z okazji roczku.

  Wysokość: 20 cm

  Brak cech do porównania