AROMATHERAPY ASSOCIATES

Olejek do Inhalacji Ułatwiający Oddychanie Breathe Pure Essential Oil Blend Aromatherapy Associates

159,00 zł
Brutto

Jeśli potrzebujesz pomocy w skupieniu się na oddychaniu i rytuałach medytacyjnych, mieszanka Support Breathe od Aromatherapy Associates jest dla Ciebie. Najlepsze olejki z eukaliptusa, mięty pieprzowej i drzewa herbacianego zapewniają ulgę i łagodzą duszności, zapewniając komfort.

Ta odświeżająca mieszanka zachęca do skupienia się na oddychaniu, co może pomóc w oczyszczeniu dróg oddechowych. Znakomity pomocnik do wykorzystania podczas długich lotów lub dnia spędzonego w klimatyzowanym biurze. Otocz swoje zmysły w domu, po prostu rozpylając naszą mieszankę olejków bezpośrednio w Atomizerze.

OPIS ZAPACHU

Świeży, drzewny i ostry.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

KORZYŚCI:

Emocjonalne - Pobudza zmysły, doskonały pomocnik po dalekich lotach lub dniu spędzonym w klimatyzowanym biurze.

Fizyczne - Ta mieszanka pomaga skupić się na oddychaniu, co pomaga oczyścić drogi oddechowe dzięki odświeżającemu zapachowi i olejkom eterycznym.

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
Lego Duplo Ciężarówka z Alfabetem 10421 Muślinowe Body Tank z Kołnierzykiem lille Muślinowe Body Tank lille Muślinowy Top z Kołnierzykiem lille
Dostępność
Cena
170,00 zł
169,00 zł
169,00 zł
169,00 zł
Opis

Zabierz swojego przedszkolaka w edukacyjną podróż dzięki zestawowi LEGO® DUPLO® Town Ciężarówka z alfabetem. Maluchy dołączają przyczepkę i ustawiają na niej klocki z alfabetem, aby czerpać radość z nauki liter. W zestawie znajduje się również element z radiem i klocek z książką, które zachęcają dzieci do śpiewania alfabetu, a następnie czytania liter, co zapewni pociechom i opiekunom wspaniałą zabawę.

CZAS WYSYŁKI: 1-6 DNI

Produkt szyty na zamówienie. Nie podlega wymianie ani zwrotowi 

Urocze body z kołnierzykiem uszyte z miękkiego, ekologicznego muślinu o pięknej strukturze i zapachu dziecięcej zasypki. Przewiewne, delikatne dla skóry, o luźnym kroju dla większej wygody.

Dostępne rozmiary: 0-3/62 cm,3-6 m/68 cm,6-12m/74 cm,12-18m/80 cm, 18-24m/86 cm

CZAS WYSYŁKI: 1-6 DNI

Produkt szyty na zamówienie. Nie podlega wymianie ani zwrotowi 

Urocze body z kokosowymi guziczkami uszyte z miękkiego, ekologicznego muślinu o pięknej strukturze i zapachu dziecięcej zasypki. Przewiewne, delikatne dla skóry, o luźnym kroju dla większej wygody.

Dostępne rozmiary: 0-3/62 cm,3-6 m/68 cm,6-12m/74 cm,12-18m/80 cm, 18-24m/86 cm

CZAS WYSYŁKI: 1-6 DNI

Produkt szyty na zamówienie. Nie podlega wymianie ani zwrotowi 

Uroczy top z kołnierzykiem uszyty z miękkiego, ekologicznego muślinu o pięknej strukturze i zapachu dziecięcej zasypki. Przewiewny, delikatny dla skóry, o luźnym kroju dla większej wygody.

Dostępne rozmiary: 12-18m/80 cm, 18-24m/86 cm, 2-3 y/92, 3-4y/98, 4-5y/104-110

Materiał
Bawełna Bawełna Bawełna