ABBATE Y LA MANTIA

  Ochronna i Odżywcza Pomadka do Ust Abbate Y La Mantia

  45,00 zł
  Brutto

  Zrobiliśmy to tak, jak robimy wszystko: zmaksymalizowaliśmy efekty kosmetyczne, stworzyliśmy zapach i uczyniliśmy wszystko wyjątkowym dzięki naszemu Kosmetycznemu Wyciągowi z Szafranu.

  Mogliśmy zrobić to z masłem shea lub olejem arganowym, a nawet z bazą jojoba. Połączyliśmy wszystkie trzy, wzmacniając te formuły dzięki temu, co je zamyka: znacznej ilości Szafranu Kosmetycznego. To nie wystarczyło. Bez chemicznych środków wiążących, za to „ciasto” z trzech naturalnych wosków: wosku pszczelego, wosku candelilla i wosku carnauba. Podsumowując, zapach został skomponowany przez nas: typowy musujący korzenny efekt słupków naszego referencyjnego kwiatu.

  Pomadka POSIADA CERTYFIKATY NATURALNEGO FILTRA PRZECIWSŁONECZNEGO, ANTY-UV I ANTYSMOGOWEGO.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
  • Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów

  Produkt jest opatentowany do obsługi jedną ręką!

  Doznania olfaktoryczne: ponieważ jest to kosmetyk do ust, zapach staje się aromatem. Tak więc nasz „Nos”, który jest przyzwyczajony do tworzenia naszych zapachów, również stworzył ten aromat. Musiało być starożytne, leczniczo i dawać poczucie ochrony. Pikantne słupki szafranu są maślane dzięki brazylijskim orzechom włoskim i łączą się w cytrusowe smaki. Smakowity zapach dla ust. Dla obu płci.

  Doznania sensualne: nasze wyraziste ruchy zależą od naszych ust. Dbanie o nie oznacza sprawianie, że jesteśmy mili dla tych, którzy nas słuchają. Nie tylko zimą, ale o każdej porze roku, ponieważ są bardzo delikatną częścią ciała i naszym filtrem dla czynników zewnętrznych.

  Działanie: nie da się podsumować działania kosmetycznego tego masła do ust w kilku linijkach, bo zawiera najważniejsze olejki nawilżające, masła odbudowujące i ochronne składniki aktywne, ale można śmiało powiedzieć, że wszystko, czego potrzebuje masełko do ust, zostało już w nim zawarte nasz kosmetyczny ekstrakt ze słupków szafranu.

  Szczegóły produktu

  Szybkie porównanie

  Produkt
  D.O.M.E.K. Doskonałe Okazy Małych i Efektownych Konstrukcji Dwie Siostry S.Z.T.U.K.A. Szalenie Zajmujące Twory Utalentowanych i Krnąbrnych Artystów Dwie Siostry M.U.Z.Y.K.A. Dwie Siostry Wierzcie w Mikołaja Zakamarki
  Dostępność
  Cena
  49,90 zł
  49,90 zł
  49,90 zł
  49,90 zł
  Opis

  Pomysłowa i zabawna książka, z której młodzi czytelnicy dowiedzą się, jak bardzo różne mogą być ludzkie domy i jak fascynującą sztuką jest architektura.

  D.O.M.E.K. to pierwsza tak przystępna książka o współczesnej architekturze dla dzieci. Bawiąc młodego czytelnika zabawnymi ilustracjami i podpisami, zaciekawia go niestandardowymi projektami i uczy wrażliwości na formy architektoniczne. Pokazuje, że dom nie musi być smutnym prostopadłościanem, lecz może przybierać najróżniejsze, nieraz zaskakujące formy dostosowane do potrzeb mieszkańców i otaczającego środowiska.

  Książka zdobyła wiele nagród i została przetłumaczona na 17 języków.

  Czwarty tom serii edukacyjnej zapoczątkowanej książką D.O.M.E.K

  Oto książka o sztuce, w której zamiast tradycyjnych obrazów czy rzeźb znajdziecie wielodniowe spacery, sadzenie lasu, rozmowy ze zwierzętami, krojenie budynków, wybuchy, pływanie tratwą i opowieści o wielu innych niezwykłych działaniach artystycznych. Przedstawiając dzieciom 50 dzieł wybitnych artystów współczesnych, Sebastian Cichocki pokazuje, że sztuka może być niesamowitą przygodą, a artysta – czarodziejem, który przemienia rzeczywistość.

  Przeczytajcie tę książkę, by przekonać się, że słuchanie jest fascynującą przygodą, a w muzyce współczesnej wszystko może się zdarzyć. Szósty tom przebojowej serii edukacyjnej zapoczątkowanej przez D.O.M.E.K.

  Kompozytor z innej planety i silniki grające na instrumentach. Muzyka z wnętrza butelki i z serca tropikalnej dżungli. Koncert na zabawkowe bączki i symfonia na syreny fabryczne. Spacery dźwiękowe, mosty słuchowe i tapeta do słuchania…

  Czym jest muzyka? Gdzie jej szukać? Jak ją tworzyć? Muzycy i kompozytorzy zadają sobie te pytania od wieków. Ale w ciągu ostatnich 100 lat wielu z nich znalazło odpowiedzi, o jakich wcześniej nikomu się nie śniło. W muzyce współczesnej wszystko może się zdarzyć! I właśnie o tym opowiada ta książka.


  Bożonarodzeniowa opowieść z dreszczykiem w 24 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Wigilii! W tym roku przygotowania do świąt Bożego Narodzenia od samego początku nie przebiegają tak jak zawsze. Gwiazdy betlejemskie w oknach gasną i nie pomaga wymiana kolejnych żarówek, choinki gubią igły, zanim zdąży się je donieść do domu, adwentowe wypieki nie wychodzą najbardziej wprawnym gospodyniom, a z okien wystawowych znikają świąteczne dekoracje. Coś jest nie tak, choć ludzie chcą wierzyć, że wszystkie te zdarzenia to zwykły zbieg okoliczności. A może ktoś z premedytacją stara się, by w tym roku nie było świąt? Tylko kto to może być i dlaczego tak mu na tym zależy? I najważniejsze: czy uda się go powstrzymać?!

  Brak cech do porównania