Obiekty do Kreatywnej Zabawy Inside Rainbow Classic Stapelstein

Przenieś się do magicznego świata Stapelstein® Inside rainbow classic. Warstwa po warstwie rozwija się nowy świat kolorów i  zachęca do kreatywnych gier i zabaw ruchowych. Twórz niezwykłe tęczowe rzeźby, naturalnej wielkości obszary do zabawy i  odkryj popularną metodę układania zainspirowaną matrioszkami. 

Rozwiń swój potencjał

469,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń
  • Inside rainbow classic to sześcioczęściowy zestaw w klasycznych kolorach red, orange, yellow, dark green, blue i violet lub w subtelnych pastelowych odcieniach light red, light orange, light yellow, mint, light blue i violet 
  • Bezpieczne elementy do zabawy w układanie: brak ostrych krawędzi, odporność na wodę, ślinę i promieniowanie UV 
  • Elementy Stapelstein® Inside wytrzymują ciężar do 50 kg.
  • Wymiary Stapelstein® Inside:
  • Inside S: Masa = 12 g, średnica = 93,5 mm, wysokość = 42,2 mm
  • Inside M: Masa = 38,4 g, średnica = 155,6 mm, wysokość = 66,1 mm
  • Inside L: Masa = 70,8 g, średnica = 211,1 mm, wysokość = 87,6 mm
  • Stapelstein® Inside składa się z oszczędzającego zasoby polipropylenu spienionego (EPP)
  • Możliwość łączenia ze wszystkimi produktami Stapelstein®
  • Ze względu na warunki oświetleniowe podczas fotografowania produktów oraz różne ustawienia ekranu, kolor produktów na ekranie może odbiegać od rzeczywistego.

Jeśli chcesz używać produktów z Stapelstein® do gier i kursów równowagi, najlepiej rób to na równej i antypoślizgowej powierzchni. Układaj elementy Stapelstein ® tylko tak wysoko, jak czujesz się bezpiecznie. Zalecamy układanie maksymalnie 3 elementów, jeśli chcesz wejść na wieżę pieszo.

Produkty z Stapelstein® są wodoodporne i mogą być zabierane do wody. Nie zastępują one jednak środków asekuracyjnych! Małe dzieci muszą być nadzorowane podczas zabawy produktami Stapelstein ® w wodzie.

Czy wiesz, że elementy Stapelstein® Original i Inside mogą wydawać piękne dźwięki bębna, gdy pływają w wodzie?

Spiczaste przedmioty i powierzchnie, takie jak nożyczki, kamienie, noże, gwoździe, drut lub małe spiczaste zęby dzieci mogą pozostawić trwałe ślady na produktach Stapelstein®. Szczególnie poważne uszkodzenia mogą wpłynąć na stabilność.

Maksymalne obciążenie Stapelstein® Original: 180 kg

Maksymalne obciążenie Stapelstein ® Board: 120 kg

Maksymalne obciążenie Stapelstein ® Inside: 50 kg

Czy wiesz, że element Stapelstein® Original waży tylko 180 g? Może więc wytrzymać tysiąc razy więcej niż jego własna waga!

Marka