STAPELSTEIN

Obiekty do Kreatywnej Zabawy Inside Rainbow Classic Stapelstein

469,00 zł
Brutto

Przenieś się do magicznego świata Stapelstein® Inside rainbow classic. Warstwa po warstwie rozwija się nowy świat kolorów i  zachęca do kreatywnych gier i zabaw ruchowych. Twórz niezwykłe tęczowe rzeźby, naturalnej wielkości obszary do zabawy i  odkryj popularną metodę układania zainspirowaną matrioszkami. 

Rozwiń swój potencjał

 • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
 • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
 • Inside rainbow classic to sześcioczęściowy zestaw w klasycznych kolorach red, orange, yellow, dark green, blue i violet lub w subtelnych pastelowych odcieniach light red, light orange, light yellow, mint, light blue i violet 
 • Bezpieczne elementy do zabawy w układanie: brak ostrych krawędzi, odporność na wodę, ślinę i promieniowanie UV 
 • Elementy Stapelstein® Inside wytrzymują ciężar do 50 kg.
 • Wymiary Stapelstein® Inside:
 • Inside S: Masa = 12 g, średnica = 93,5 mm, wysokość = 42,2 mm
 • Inside M: Masa = 38,4 g, średnica = 155,6 mm, wysokość = 66,1 mm
 • Inside L: Masa = 70,8 g, średnica = 211,1 mm, wysokość = 87,6 mm
 • Stapelstein® Inside składa się z oszczędzającego zasoby polipropylenu spienionego (EPP)
 • Możliwość łączenia ze wszystkimi produktami Stapelstein®
 • Ze względu na warunki oświetleniowe podczas fotografowania produktów oraz różne ustawienia ekranu, kolor produktów na ekranie może odbiegać od rzeczywistego.

Jeśli chcesz używać produktów z Stapelstein® do gier i kursów równowagi, najlepiej rób to na równej i antypoślizgowej powierzchni. Układaj elementy Stapelstein ® tylko tak wysoko, jak czujesz się bezpiecznie. Zalecamy układanie maksymalnie 3 elementów, jeśli chcesz wejść na wieżę pieszo.

Produkty z Stapelstein® są wodoodporne i mogą być zabierane do wody. Nie zastępują one jednak środków asekuracyjnych! Małe dzieci muszą być nadzorowane podczas zabawy produktami Stapelstein ® w wodzie.

Czy wiesz, że elementy Stapelstein® Original i Inside mogą wydawać piękne dźwięki bębna, gdy pływają w wodzie?

Spiczaste przedmioty i powierzchnie, takie jak nożyczki, kamienie, noże, gwoździe, drut lub małe spiczaste zęby dzieci mogą pozostawić trwałe ślady na produktach Stapelstein®. Szczególnie poważne uszkodzenia mogą wpłynąć na stabilność.

Maksymalne obciążenie Stapelstein® Original: 180 kg

Maksymalne obciążenie Stapelstein ® Board: 120 kg

Maksymalne obciążenie Stapelstein ® Inside: 50 kg

Czy wiesz, że element Stapelstein® Original waży tylko 180 g? Może więc wytrzymać tysiąc razy więcej niż jego własna waga!

Szczegóły produktu

STAPELSTEIN

Szybkie porównanie

Produkt
Chodzik Aktywny Edvin Kids Concept Zestaw Przeciwdeszczowy Ocieplany Rainy Palme Lemon Konges Slojd Kocyk z wełny merino DORA SAND Hvid Kocyk z wełny merino DORA SAND Hvid Kocyk z Wełny Merino Dora Oat hvid
Dostępność
Cena
479,00 zł
469,00 zł
469,00 zł
469,00 zł
Opis

Wiele radości podczas nauki chodzenia.

Chodzik z odczepianą tablicą edukacyjną, zabezpieczoną śrubami. Na obu przednich kołach znajdują się hamulce, dzięki którym możesz kontrolować prędkość, z jaką Twój maluch porusza się z chodzikiem.

Na przedniej planszy znajdziesz sześć różnych ruchomych elementów:

 • małą ramkę z koralikami,
 • labirynt z ruchomymi pionkami, jedną obracającą się klapkę z biedronką Larsem z tyłu oraz obrotowe lusterko z naszą ulubioną sową Ove.
 • W zestawie są również cztery klocki pasujące do otworów znajdujących się na bocznych ściankach chodzika.

Zabawka wykonana z drewna z certyfikatem FSC, a koła są pokryte gumą, która redukuje hałas.

Wiek rekomendowany: 1 rok 

Wiatroszczelny i wodoodporny komplet przeciwdeszczowy z PU z bawełnianą podszewką wewnątrz marki Konges Slojd. Powierzchnia kompletu jest pokryta powłoką BIONIC FINISH ECO, wysoce oddychającym i wodoodpornym impregnatem. Zestaw idealny do żłobka, przedszkola, na plac zabaw czy po prostu na co dzień. Kurtkę można nosić samodzielnie, w przypadku zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką i znów jest gotowa do noszenia! MUST HAVE!

Przepiękny i ciepły koc wykoany w 100% z cudownie miękkiej, termoregulacyjnej wełny merino. Ze względu na prążkowanie jest naprawdę bardzo ciepły i idealny za zimę, sprawdzi się również podczas spacerów na dworze. Zachwyca kolorem, pięknym wzorem i wykonaniem. . Niezbędnik każdej wyprawki! 

70x95 cm

Przepiękny i ciepły koc wykoany w 100% z cudownie miękkiej, termoregulacyjnej wełny merino. Ze względu na prążkowanie jest naprawdę bardzo ciepły i idealny za zimę, sprawdzi się również podczas spacerów na dworze. Zachwyca kolorem, pięknym wzorem i wykonaniem. . Niezbędnik każdej wyprawki! 

70x95 cm

Brak cech do porównania