Moja pierwsza książka o domach zwierząt Eric Carle Tatarak

Moja pierwsza książka o domach zwierząt Eric Carle Tatarak

28,00 zł
Brutto

Kolejna część bestsellerowej serii Erica Carle dla najmłodszych czytelników. Gdzie mieszkają pszczoły? A myszy? Pora rozwiać wątpliwości! Maluchy, do dzieła!

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
Autor:
Eric Carle
Wydawnictwo:
Tatarak
Data premiery:
2018-10-20
Rok wydania:
2018
Oprawa:
twarda
Format:
12,5x18 cm
Strony:
22
Kolejna część bestsellerowej serii Erica Carle dla najmłodszych czytelników. Gdzie mieszkają pszczoły? A myszy? Pora rozwiać wątpliwości! Maluchy, do dzieła!

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
Konik Morski Eric Carle Tatarak Mali WIELCY. Frida Kahlo SMART BOOKS Mali WIELCY. Frida Kahlo SMART BOOKS Mali WIELCY. Coco Chanel SMART BOOKS Mali WIELCY. Coco Chanel SMART BOOKS Mali WIELCY. Maria Skłodowska-Curie SMART BOOKS Mali WIELCY. Maria Skłodowska-Curie SMART BOOKS
Dostępność
Cena
36,00 zł
34,99 zł
34,99 zł
34,99 zł
Opis

Czy wiecie, że żyjące w głębinach oceanu samczyki koników morskich opiekują się jajeczkami i potomstwem? Bohater naszej książki zajmuje się swoimi maluchami, uczy i pokazuje im morskie cuda. Przy tej okazji spotyka starych znajomych, a my dowiadujemy się, że w podwodnym świecie całkiem sporo stworzeń tak naprawdę zajmuje się tym samym!

To niezwykła książka dla dzieci przez zafoliowane kolorowe okienka oglądamy jak w kalejdoskopie rozmaite morskie zwierzęta. Idealna książka na prezent dla maluchów i ich rodziców zainteresowanych przyrodą. Eric Carle zadbał o to, byśmy każdą kolejną stronę odwracali z zachwytem.

Poznaj historię Fridy Kahlo! Kiedy Frida była dzieckiem, ciężko zachorowała, a kilka lat później straszny wypadek całkowicie odmienił jej życie. Przykuta miesiącami do łóżka zajęła się malarstwem. Jej autoportrety wyrażające ból i cierpienie, miłość do życia i wolę walki uczyniły ją jedną z najbardziej znanych artystek na świecie. 

Poznaj historię Coco Chanel! Mała Gabrielle po śmierci mamy trafiła do sierocińca, gdzie zakonnice nauczyły ją jak się posługiwać igłą i nitką. Kilka lat później została szwaczką, śpiewała w kabarecie, tworzyła kapelusze aby w końcu zacząć robić to, co zawsze chciała: projektować ubrania własnego pomysłu. 

Mała Maria była bystrą dziewczynką i bardzo chciała się uczyć. Nie pozwolono jej studiować na polskim uniwersytecie, ponieważ była kobietą. Nie przeszkodziło to Marii zostać naukowczynią, a jej wybitne osiągnięcia zyskały uznanie na całym świecie i do dziś są wykorzystywane w medycynie. Jako pierwsza i jedyna kobieta w historii została dwukrotnie uhonorowana Nagrodą Nobla. 

Brak cech do porównania