Wyd. Dwie Siostry

Mały Duszek. Dwie Siostry

34,90 zł
Brutto

Pełna przygód, humoru i staroświeckiego wdzięku książka, po której żadne dziecko nie będzie się już bać duchów. Klasyczna opowieść autora niezapomnianej Malutkiej Czarownicy.

Próbuje mi pan wmówić, że wmieszały się tu duchy! A gdyby tak było? zapytał pan Holzinger. Śmieszne, Holzinger! Zupełnie śmieszne! Nie wierzę w duchy! Aż do tej pory Duszek spokojnie przysłuchiwał się rozmowie w gabinecie. Ale teraz jego spokój się skończył. Burmistrz Puchaczowa nie wierzy w duchy?! Zobaczymy!

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

Mały Duszek z Sowiego Zamku, jak przystało na ducha, codziennie budzi się równo o północy i straszy, złowrogo podzwaniając pękiem kluczy. Ale tak naprawdę jest bardzo sympatyczny przyjaźni się z puchaczem, płata figle generałom i urzędnikom Niejedno już widział, ponoć przyczynił się nawet do straszliwej klęski szwedzkich najeźdźców na swoje rodzinne Puchaczowo. Nie widział tylko choć bardzo chciał jak jego miasteczko wygląda za dnia. Pewnego razu niespodziewanie budzi się w samo południe. I wtedy dopiero się zaczyna!

Mały Duszek to jedna z najbardziej znanych książek Otfrieda Preusslera, autora Malutkiej Czarownicy, Huberta w Wielkim Kapeluszui wielu innych tytułów uwielbianych przez dzieci na całym świecie. Została przetłumaczona na 44 języki.

EAN: 9788381502900

Autor: Otfried Preussler, Franz Tripp 

Wydawnictwo: Dwie siostry

Data premiery: 2022-04-27

Rok wydania: 2022

Oprawa: twarda

Format: 185x150 mm

Strony: 160

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
Tamburyn z 5 dzwonkami, skóra naturalna Goki Drewniany Tamburyn z 5 Dzwonkami Skóra Naturalna Goki Little eyes. Pierwsza książka dla noworodków... Wytwórnia Little eyes. Pierwsza książka dla noworodków... Wytwórnia Atlas Wróżek. Magiczny Lud z Różnych Stron świata Nasza Księgarnia Ania i święty Mikołaj. Książka Adwentowa Nasza Księgarnia
Dostępność
Cena
52,00 zł
45,00 zł
44,99 zł
44,99 zł -15% 38,24 zł
Opis

Tamburyn z 5 dzwonkami wykonany ze skóry naturalnej i drewna niemieckiej marki Goki.

Średnica: 20 cm

Książka dla dzieci w wieku 0-5 miesięcy wybitnego japońskiego twórcy. "Pierwsza książka" to zestaw dwunastu trójdzielnych kart. Na każdej z nich są czarne, geometryczne figury na białym tle. Otwierając, przekładając i zamykając poszczególne części kart, odkrywamy nowe, zaskakujące kształty. Koncentrujemy wzrok dziecka na zmieniających się obrazach, pobudzając jego wyobraźnię i ciekawość świata. 

Nasi przodkowie od zawsze snuli opowieści o magicznym ludzie: o wróżkach, krasnoludkach, duszkach czy chochlikach. Czarodziejskie istoty są jednak płochliwe i wolą pozostawać w ukryciu. Dzięki tej książce poznasz je dużo lepiej: te, które mieszkają w dziuplach, kopalniach, ludzkich domach, morskich falach, a nawet w mrowiskach.

Niełatwo wypatrzyć wróżkę, która sobie tego nie życzy. Trzeba zaglądać do kielichów kwiatów, w szczeliny skalne i pod czerwone kapelusze muchomorów. Wróżki są zmiennokształtne: często się przemieniają w konie, ptaki czy białe koty. A większość z nich prowadzi bezcielesne życie w równoległej rzeczywistości –zupełnie dla nas niewidoczna!Dostrzeżesz je, jeśli masz szczególny dar albo dzięki szczęśliwemu zrządzeniu losu.Na przykład kątem oka podczas księżycowej nocy.

Ania i jej rodzina przygotowują się do Bożego Narodzenia. Dekorują dom, pieką pierniczki, robią porządki, wykonują ozdoby, odwiedzają jarmark bożonarodzeniowy, pakują prezenty, ubierają choinkę…

Tymczasem na biegunie północnym Święty Mikołaj i jego pomocnicy są równie zapracowani. Jest tyle listów do przeczytania i tyle prezentów do zrobienia!

Poza tym trzeba odświeżyć strój Mikołaja, przyszykować sanie czy znaleźć choć chwilę na relaks.

Od pierwszego do dwudziestego czwartego grudnia śledzimy losy Ani i Świętego Mikołaja oraz to, jak ich historie się ze sobą połączyły. Na każdy dzień adwentu przygotowana została zagadka dla czytelników.

Brak cech do porównania