Lalka Dinkum Doll Tiny Olli Ella
OLLI ELLA

Lalka Dinkum Doll Tiny Olli Ella

315,00 zł
Brutto

Poznaj lalki Dinkum! Dzieci mogą je tulić, ubierać i układać włosy! Lalki Dinkum mają ruchome ręce, nogi i głowę - mogą również siedzieć, a nawet stać w butach!

Wykonane zostały z najdelikatniejszej, najbardziej przytulnej bawełny zewnętrznej, dzięki czemu idealnie nadają się nie tylko do zabawy, ale również do przytulania i do spania.

Kupując lalkę wspierasz organizację Save The Children.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

Poznaj lalki Dinkum! Dzieci mogą je tulić, ubierać i układać włosy! Lalki Dinkum mają ruchome ręce, nogi i głowę - mogą również siedzieć, a nawet stać w butach!

Wykonane zostały z najdelikatniejszej, najbardziej przytulnej bawełny zewnętrznej, dzięki czemu idealnie nadają się nie tylko do zabawy, ale również do przytulania i do spania. Mają najsłodsze haftowane detale, od oczu i ust po tęczę nad sercem.

To Twoje dziecko decyduje, kim jest jego lalka Dinkum, a dzięki ich uroczym twarzom, ruchomym ciałom i przytulnym jaźniom nie ma końca dla zabawy i wyobraźni.

Każda lalka ma swój własny zdejmowany strój uniseks, skarpetki, pieluchę i buty.

Część każdej sprzedanej Lalki Dinkum zostanie przekazana organizacji Save The Children w celu wspierania inicjatyw edukacji globalnej!

  • Korpusy lalek Dinkum wykonane są w 100% z bawełny
  • Wypełnione zostały hipoalergicznym wypełnieniem
  • Romper wykonany jest certyfikowanej przędzy akrylowej
  • Buty wykonane zostały z PCW bez BPA i ftalanów
  • Dla dzieci w wieku 3+

WZROST: 35cm 

WAGA: 0.4 kg

PIELĘGNACJA: Czyścić punktowo lub prać w pralce. Umieść lalkę w poszewce na poduszkę i pierz w zimnym, delikatnym cyklu z delikatnym detergentem do prania.

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
Golf wełna i jedwab grey melange Engel Golf wełna i jedwab grey melange Engel Golf Damski z Wełny i Jedwabiu Black Engel Lalka Gommu Peach Sukienka Baby Big Flower All Over Bobo Choses
Dostępność
Cena
325,00 zł
325,00 zł
325,00 zł
326,00 zł -40% 195,60 zł
Opis

Miękki wełniano - jedwabny golf damski. Cienki, elastyczny i bardzo wygodny. Mieszanka wełny i jedwabiu sprawdza się świetne przez cały rok. Wełna jest idealna jako warstwa wewnętrzna, ponieważ pomaga regulować temperaturę ciała.

Skład: 70% wełna merynosa GOTS, 30% jedwab GOTS

Miękki wełniano - jedwabny golf damski marki Engel Natur. Cienki, elastyczny i bardzo wygodny. Mieszanka wełny i jedwabiu sprawdza się świetne przez cały rok. Wełna jest idealna jako warstwa wewnętrzna, ponieważ pomaga regulować temperaturę ciała.

Skład: 70% wełna merynosa GOTS, 30% jedwab GOTS

Jestem twoją lalką GOMMU i nazywam się PEACH. Jestem z rodziny GOMMU. Jestem zrobiona z białego soku z drzewa hevea (kauczuk) i jestem w 100% biodegradowalna. Jestem wyprodukowana w zrównoważonej produkcji. Jestem wyjątkowa, jak każda lalka GOMMU, w całości jestem tworzona ręcznie i dlatego mogę mieć  drobne niedoskonałości, kto ich nie ma?

Urocza sukienka Bobo Choses wykonana z bawełny organicznej. Posiada zapięcie na guziki na plecach, odcięcie w talii, haft i marszczone detale. Krój evasé. Wyprodukowano w Hiszpanii. Skład: 100% bawełna organiczna. Miksuj i łącz z pozostałymi produktami Bobo Choses! 

Kolekcja AW23 - UP IS DOWN.

Materiał
Wełna Wełna Bawełna