• -10%
  • Zniżka 10%
KUCHNIA DLA DZIECI Toro Play Kitchen FERM LIVING
FERM LIVING

KUCHNIA DLA DZIECI Toro Play Kitchen FERM LIVING

999,00 zł
899,10 zł Zniżka 10%
Brutto

Wykonana z naturalnej sklejki kuchnia pozostawia miejsce dla dziecięcej wyobraźni, będąc jednocześnie nowoczesnym i stylowym "meblem", który można umieścić w dowolnym miejscu w domu. W kuchni znajduje się zlew z kranem, dwie płyty grzewcze, trzy haczyki i półki do przechowywania. Detale wykonane są z naturalnego, ale lekko stonowanego litego drewna bukowego, aby wyróżniały się na tle innych.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

"Poćwicz przygotowywanie ulubionych posiłków lub wymyśl nowe, fantazyjne przepisy."

Wykonana z naturalnej sklejki kuchnia pozostawia miejsce dla dziecięcej wyobraźni, będąc jednocześnie nowoczesnym i stylowym "meblem", który można umieścić w dowolnym miejscu w domu. W kuchni znajduje się zlew z kranem, dwie płyty grzewcze, trzy haczyki na wszystkie przybory i półki do przechowywania. Detale wykonane są z naturalnego, ale lekko stonowanego litego drewna bukowego, aby wyróżniały się na tle innych.

Wymiary: szer. 53,5 x wys .: 87 x gł .: 27 cm
Materiał: sklejka i lite drewno bukowe
Posiada certyfikat CE. Odpowiednia dla dzieci powyżej 3 lat
Czyszczenie: Przecierać wilgotną szmatką

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
Lampka stołowa LED Vuelta Lamp FERM LIVING Lampka stołowa LED Vuelta Lamp FERM LIVING Doniczka Agnes Plant Stand - Low ferm LIVING
Dostępność
Cena
899,00 zł
896,00 zł
Opis

Odważne światło z rzeźbiarskim łukiem przypominającym starożytne kolumny, lampa Vuelta marki ferm LIVING wykonana jest z opalowego szkła z pofałdowaną powierzchnią, która nadaje jej teksturę. 

Służąc jako dekoracyjny sposób na podniesienie i wyeksponowanie ulubionych roślin, stojak na rośliny Agnes został zaprojektowany jako cokół, który natychmiast wnosi charakter i dotyk do każdego pomieszczenia. Stojak na rośliny jest ręcznie pleciony, wykonany z naturalnego rattanu o żelaznej strukturze, która nadaje pomysłowemu pojemnikowi niepowtarzalny, kunsztowny wyraz.

Brak cech do porównania