• -30%
  • Zniżka 30%
KARDIGAN CHAUD ESPRESSO LE BON SHOPPE
LE BON SHOPPE

Kardigan Chaud Espresso Le Bon Shoppe

750,00 zł
525,00 zł Zniżka 30%
Brutto

Ten wymarzony kardigan od LE BON SHOPPE będzie podstawą w Twojej szafie na nadchodzące sezony. Lekki i ciepły, poczuj się jak owinięta chmurką w tym super miękkim i puszystym kardiganieAbsolutnie ZERO swędzenia!

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

SKŁAD:

59 POLIESTER | 29 AKRYL | 9 WEŁNA | 3 SPANDEX

Wyprodukowano w Chinach

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
Ochraniacz do łóżeczka z bawełny organicznej LeoLeo Ochraniacz do łóżeczka z bawełny organicznej LeoLeo NATURALNE PERFUMY NURTURE 30 ML ABEL ODOR Naturalne Perfumy Nurture Abel Odor Naturalne Perfumy Pause Abel Odor Namiot / tipi z bawełny organicznej MUSTARD STRIPEDFERM LIVING Namiot / tipi z bawełny organicznej MUSTARD STRIPEDFERM LIVING
Dostępność
Cena
529,00 zł
520,00 zł
520,00 zł
529,00 zł -30% 370,30 zł
Opis

NAJpiękniejszy ochraniacz do łóżeczka!

Zaprojektowany i malowany pod portugalskim niebem. Marka LEOLEO ragnie stworzyć spokojną atmosferę dla najmłodszych i rozwijać ponadczasowy design w bezpiecznym i zabawnym wszechświecie.

Organiczna marka Gray Label we współpracy z naturalną perfumerią Abel Odor stworzyły stuprocentowo naturalną wodę perfumowaną dla młodych i przyszłych matek.

Biorąc pod uwagę transformacyjną podróż, przez jaką przechodzą matki w trakcie ciąży i na początkach macierzyństwa, założycielki marek – również matki – postawiły sobie za cel stworzenie specjalnego, przynoszącego ukojenie, zapachu. 

Regenerujący zapach stworzony, aby skoncentrować, zrównoważyć i uspokoić umysł i ciało podczas zmian hormonalnych. Pause o wyrazistej fakturze kwiatowej spodoba się nawet poza właściwościami zapewniającymi dobre samopoczucie. - Liść fiołka stabilizuje nastrój - Wiadomo, że mimoza wspiera równowagę hormonalną - Narcyz wspomaga głęboki sen - Siano zapewnia spokój

Spodoba ci się, jeśli lubisz: ﹢Jo Malone Mimosa & Cardamom ﹢ Diptyque Oyédo ﹢ D.S. & DURGA Cowboy Grass

Procent całej sprzedaży Pause trafia do Solar Sister.

"Inspiracja dla Pause była dla mnie bardzo jasna – to oda do mądrych kobiet tego świata. Mimoza, główny składnik, to pocieszający, hipnotyzujący zapach, który dla mnie naprawdę reprezentuje siłę i piękno."

Pojemność: 30 ml

Stwórz schronienie dla swoich maluchów dzięki temu dekoracyjnemu namiotowi do zabawy ferm LIVING. Bawełniana markiza zawieszona na drewnianej ramie tworzy osłonięte miejsce do zabawy, czytania i relaksu dla dzieci - wraz z oknami wyposażonymi w rolety zapewniające dodatkową prywatność. Poręczna, składana konstrukcja może być z łatwością transportowana i przechowywana.

Brak cech do porównania