HVID

hvid to belgijska marka oferująca trwałe tekstylia oraz ubrania z wełny merino dla dzieci. W skład oferty marki wchodzą: uniwersalne kocyki niemowlęce, bestsellerowe kokony, przytulanki Teddy Tokki, buciki, miękkie bonetki, kominiarki oraz bonetki. hvid oferuje produkty całoroczne, a dzięki produkcji na zamówienie nie ma nadprodukcji, jest to przyjazne dla środowiska i naszej planety!

Wełna merino ma właściwości termoregulacyjne co sprawia, że produkty marki hvid są całoroczne! Ta wyjątkowa miękka wełna ogrzewa, gdy jest zimno, i chłodzi, gdy jest gorąco. Dzięki temu jest idealna dla noworodków, niemowląt i małych dzieci. Ponadto ma właściwości antyalergiczne, antybakteryjne i samoczyszczące. 

Wszystkie produkty hvid są ponadczasowe i tworzone z myślą o użytkowaniu, trwałości  oraz przekazywaniu ich dalej. Cała produkcja odbywa się w małej, rodzinnej firmie dziewiarskiej, a projekty wykańczane są w domowym atelier. W ciągu ostatniego roku marka zyskała ogromne uznanie i jest teraz ceniona na całym świecie.