Gra planszowa Kurczak na murze Egmont Toys®
EGMONT

Gra Planszowa Kurczak na Murze Egmont Toys®

49,00 zł
Brutto

Sympatyczna gra dla całej rodziny i świetny pomysł na prezent!

Gra dla maksymalnie 4 osób. Rozwija spostrzegawczość dzieci, zdolności manualne.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

Sympatyczna gra dla całej rodziny!

Rozłóż jajka kurek po równo między graczy. Każdy gracz po kolei obraca strzałkę na planszy i umieszcza jajko odpowiedniego koloru w gnieździe tego samego koloru.

Zwycięzcą zostaje gracz, któremu uda się umieścić wszystkie jajeczka w gnieździe kurki.

WIEK: 3+

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
Kadzidełka zapachowe  Amber&Moss P.F. Candle Co. Kadzidełka zapachowe Amber&Moss P.F. Candle Co. Kadzidełka zapachowe Black Fig P.F. Candle Co. Kadzidełka zapachowe Black Fig P.F. Candle Co. Kadzidełka zapachowe Golden Coast P.F. Candle Co. Kadzidełka zapachowe Golden Coast P.F. Candle Co. Kadzidełka zapachowe Los Angeles P.F. Candle Co. Kadzidełka zapachowe Los Angeles P.F. Candle Co.
Dostępność
Cena
60,00 zł
60,00 zł
60,00 zł
60,00 zł
Opis

Weekend w górach, słońce przeświecające przez baldachim. Szałwia, mech i lawenda. Kadzidło Amber&Moss firmy P.F. Candle Co. ma pięknie wyważone, czyste, omszałe nuty, połączone z ciepłym bursztynem i piżmem. Głębię zapewnia świeże drewno i mech dębowy, a także odrobina lawendy, szałwii i pomarańczy, aby rozjaśnić zapach. 

Ciepła figa, goździki i tytoń obok jodły, mchu i ziemistej paczuli.
Kadzidło z czarną figą P.F. Candle Co. to wyrafinowany zapach łączący słodką figę, uspokajającą lawendę i ziemistą paczulę. Aby nadać zapachowi głębię i ciepło, pikantne goździki i tytoń zapewniają nuty serca, a jodła i mech są ułożone na wierzchu. Rezultat jest przekonujący, co czyni go ulubionym wśród fanów P.F.

Słone morskie powietrze, sekwoja, eukaliptus i serce białej lawendy.
Kadzidło Golden Coast P.F. Candle Co. czerpie inspirację z wybrzeża Kalifornii, pachnącego słonym morskim powietrzem, sekwoją, eukaliptusem i sercem białej lawendy. To energetyzujący zapach nasycony olejkami eterycznymi palo santo i szałwią, idealny na chwile, gdy potrzebny jest czysty umysł i radosna dusza.

Ciepły jaśmin, sól morska, szałwia przybrzeżna i krwawnik zielony. Kadzidło Los Angeles autorstwa P.F. Firma Candle Co. jest tak złożone i buntownicze jak ich rodzinne miasto. Otula ciepłą, drzewną bazą z kwitnącym nocą jaśminem, rozwijając się w luksusowy zapach o ziemistych odcieniach. Odmładzające nuty soli morskiej, szałwii przybrzeżnej i krwawnika pospolitego prowadzą do magnetycznego serca.

Brak cech do porównania