GOTOWE ZESTAWY

Aby ułatwić Państwu wybór prezentów dla całej rodziny, przygotowaliśmy gotowe zestawy, które można z powodzeniem wręczyć pod choinkę lub w prezencie urodzinowym. Na szczególną uwagę zasługują przede wszystkim świecie sojowe i olejki do kąpieli, będące idealne dla osób rozpoczynających przygodę z aromaterapią. Chyba każdy lubi, jak w mieszkaniu panuje piękny zapach, dlatego też to doskonały prezent, który się nie zmarnuje.


Gotowe zestawy prezentowe dla całej rodziny

Prezenty na Boże Narodzenie to jedno, ale wypada również obdarowywać swoich bliskich w inne okazję. Niestety często brakuje nam pomysłów, co można kupić na prezent dla dziecka czy osoby dorosłej. W tym właśnie celu stworzyliśmy specjalny prezentownik, który ułatwi Ci wybranie prezentu na różne okazję dla niemowlaka, kobiety i mężczyzny.

Na szczególną uwagę zasługuje kategoria - gotowe zestawy, gdyż zebrano tutaj komplety upominków, składających się z kilku produktów, dzięki czemu mogą służyć jako jeden atrakcyjny prezent, bez konieczności dokupowania innych drobiazgów.

Co takiego można podarować w zestawie jako prezent?

Wszystkie kolorowe świece, piękne zapachy i olejki do kąpieli można podarować dorosłym na różne okazję. Jedna świeczka niezbyt ładnie prezentuje się w prezencie, ale zestaw kilku świec to co innego.

Zapach świec może przenieść osobę w dowolne miejsce na kuli ziemskiej wtedy, gdy nie ma czasu na podróże. Co więcej świeczki sprawiają, że mieszkanie przyjemnie pachnie dla dzieci i gości. Dlatego też sprowadziliśmy tutaj zestawy ręcznie robionych świec sojowych amerykańskiej marki P.F. Candle Co.

Olejki do kąpieli - niezwykła aromaterapia dla każdego

Rodzice po całym dniu opieki nad dzieckiem potrzebują chwili wytchnienia i samotności. W związku z tym, proponujemy kupić zestaw olejków do kąpieli, które przywrócą dobre samopoczucie i ułatwią zrelaksowanie się w wannie lub pod prysznicem.

Olejki do aromaterapii mogą być użyte zarówno do osobnego, jak i wspólnego rytuału w łazience, dzięki czemu rodzice mogą zbliżyć się do siebie. Warto zaznaczyć, że takie zestawy olejków stanowią naturalną formę pielęgnacji, gdyż nie tylko wpływają na zmysł węchu, ale też kondycję skóry.