Drewniany łańcuch do wózka Bezisa
  BEZISA

  Drewniany łańcuch do wózka Marble Bezisa

  129,00 zł
  Brutto

  Wszystkie produkty marki Bezisa są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które można bezpiecznie gryźć. Każdy przedmiot zawiera zaskakujące elementy, które zapewniają wiele godzin zabawy, a jednocześnie stymulują rozwój zmysłów i ruchów. Ponadto różne tekstury mogą zapewnić ulgę podczas ząbkowanie w każdym wieku. Rozmiar około 42 cm.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
  • Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów

  Wszystkie produkty marki Bezisa są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, które można bezpiecznie gryźć. Każdy przedmiot zawiera zaskakujące elementy, które zapewniają wiele godzin zabawy, a jednocześnie stymulują rozwój zmysłów i ruchów. Ponadto różne tekstury mogą zapewnić ulgę podczas ząbkowanie w każdym wieku.

  Ze względu na cichą konstrukcję, nie pobudzają nadmiernie niemowląt, a dzieciom pozwalają spokojnie spać bez konieczności zdejmowania łańcucha. Spokojny dźwięk drewna zwiększa radość z zabawy, ale jest także kojący.

  Łańcuch został w
  ykonany z drewnianych koralików i pierścieni z ekologicznych, europejskich lasów (Francja), o znaku jakości PEFC ST.
  Elementy s
  ilikonowe wytworzone zostały z cząsteczek krzemu (krzemionki) i tlenu (bez bpa, a także bez ołowiu i ftalanów).


  Rozmiar około 42 cm.

  Na końcach znajdują się klipsy ze stali nierdzewnej. Dzięki nim przymocujesz łańcuch do  Aby go do tkaniny lub krawędzi wózka.

  Klipsy na końcach łańcucha nie są przeznaczone do gry i / lub do żucia. Ponieważ uważamy, że bezpieczeństwo jest ważne, radzimy aby nie zostawiać dziecka z zabawką bez nadzoru. Regularnie sprawdzaj zabawkę pod kątem zużycia. Jeśli zauważysz usterki, wyrzuć ją i / lub skontaktuj się z nami.

  Szczegóły produktu

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Legginsy Baby The Elephant All Over Bobo Choses Legginsy Baby Rubber Duck All Over Bobo Choses Legginsy Baby Yellow Stripes Bobo Choses Rękawiczki na Sznurku z Wełny Merino Fiza Terracotta hvid
  Dostępność
  Cena
  141,00 zł
  141,00 zł
  141,00 zł
  140,00 zł
  Opis

  Legginsy Bobo Choses wykonane z bawełny organicznej. Krój dopasowany. Idealne do noszenia przez cały rok! Skład: 95% bawełna organiczna, 5% elastan. Wyprodukowano w Hiszpanii. Miksuj i łącz z pozostałymi produktami Bobo Choses! 

  Kolekcja AW23 - UP IS DOWN.

  Legginsy Bobo Choses wykonane z bawełny organicznej. Krój dopasowany. Idealne do noszenia przez cały rok! Skład: 95% bawełna organiczna, 5% elastan. Wyprodukowano w Hiszpanii. Miksuj i łącz z pozostałymi produktami Bobo Choses! 

  Kolekcja AW23 - UP IS DOWN.

  Legginsy Bobo Choses wykonane z mieszanki bawełny organicznej i poliestru. Krój dopasowany. Idealne do noszenia przez cały rok! Skład: 48% poliester, 46% bawełna, 6% elastan. Wyprodukowano w Hiszpanii. Miksuj i łącz z pozostałymi produktami Bobo Choses! 

  Kolekcja AW23 - UP IS DOWN.

  Wygodne i ponadczasowe rękawiczki marki hvid na sznurku przeznaczone dla dzieci w wieku 6m-24 m. Wykonane zostały w 100% z miękkiej, termoregulacyjnej wełny. Zapewniają optymalną temperaturę, mają właściwości antyalergiczne i nie podrażniają nawet najwrażliwszej skóry. Idealne na chłodny, jesienno-zimowy okres!

  Skład: 100% wełna merino

  Materiał
  BawełnaBawełnaBawełnaWełna