Wyd. Dwie Siostry

  Ćwiczenia przyrodnicze dla pięciolatków. Działka Dwie Siostry

  19,90 zł
  Brutto

  Poznaj nazwy często spotykanych owadów i roślin, zrób własny zielnik, zaprojektuj piękny dywan w roślinny wzór, wymyśl, jak mógłby wyglądać twój ogródek. Kolejny zeszyt przyrodniczy to spora porcja wiedzy i ciekawostek, a także atrakcyjne i różnorodne zadania plastyczne, rozwijające wrażliwość, wyobraźnię i zdolności manualne.  

  Nowa seria Mądrale to pomysłowe zeszyty edukacyjne dla przedszkolaków – mnóstwo urozmaiconych zadań, zestaw naklejek i zaproszenie do świetnej zabawy. 

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
  • Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów

  Co ćwierka, bzyczy i szeleści wokół nas? Wybierz się z Olą i jej babcią na działkę, a po drodze poznawaj rośliny i zwierzęta żyjące w mieście. Zeszyt edukacyjny z naklejkami i ćwiczeniami, które zachęcą pięciolatki do poznawania przyrody.   

  Jak wygląda budka dla nietoperzy? 
  Czy jeż naprawdę nosi jabłka na igłach?
  Jak odróżnić gawrona od kawki?

  Czy kaczki mandarynki jedzą mandarynki?

  Wydawnictwo:

  Data premiery:

  2021-10-07 

  Rok wydania:

  2021 

  Oprawa:

  broszurowa 

  Format:

  288x205 mm 

  Strony:

  48

  Szczegóły produktu

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Patrz, Madika, pada śnieg! Zakamarki Chcemy nasze czapki! Wydawnictwo Zakamarki Chcemy nasze czapki! Wydawnictwo Zakamarki Trochę się zgubiłam Dwie Siostry Trochę się zgubiłam Dwie Siostry Dwa dla mnie, jeden dla ciebie Dwie Siostry Dwa dla mnie, jeden dla ciebie Dwie Siostry
  Dostępność
  Cena
  29,90 zł
  29,90 zł
  29,90 zł
  29,90 zł
  Opis

  Nareszcie spadł śnieg na Czerwcowym Wzgórzu! Madika i Lisabet jak oszalałe bawią się w śniegu. Nawet tata daje się wciągnąć do bitwy na śnieżki. Następnego dnia Madika jest chora i musi zostać w domu, kiedy Lisabet z jedzie ze służącą Alvą do miasta po prezenty pod choinkę. Przed sklepem stoją sanie. Lisabet staje ukradkiem na płozach. Sanie ruszają i pędzą prosto do ciemnego, zimnego lasu. Jak uda jej się wrócić do domu?

  Wszyscy poszli do domu. Oprócz nas. Nie dawaliśmy za wygraną. Za żadne skarby nie zamierzaliśmy wyjść. Chcieliśmy z powrotem nasze czapki. 

  Oto kolejna zaskakująca i nieoczywista książka obrazkowa Evy Lindström, która bez mrugnięcia okiem potrafi opowiadać najbardziej absurdalne historie osadzone w najzwyczajniejszej zwyczajności

  Zaprojektowana z ujmującą prostotą i poczuciem humoru, urocza książka dla maluchów, przetłumaczona na 27 języków i nagrodzona w wielu krajach. Zdobyła m.in. prestiżowe nagrody dla najlepszych książek dziecięcych we Francji (Prix Sorcières), Holandii (Prentenboek van het Jaar) i Włoszech (Premio Andersen), a autorowi przyniosła miano wschodzącej gwiazdy książki obrazkowej.

  Dowcipna książka obrazkowa o tym, jak trudno dzielić się z innymi. Nowy rozbrajający hit autora bestsellerowych książek kartonowych o króliczku.


   

   

  Brak cech do porównania