Wyd. Dwie Siostry

  Co to za kuleczka? Dwie Siostry

  34,90 zł
  Brutto

  Pełna wdzięku, futropozytywna książka obrazkowa o tym, jak polubić samego siebie.

  Tutek jest puchaty. Tak puchaty, że to się w głowie nie mieści. I wcale mu to nie odpowiada. Bo kiedy jest się lisem, chciałoby się być lekkim i zwinnym, przemykać z gracją przez las i nie zbierać z każdego krzaka pasażerów na gapę. Puszyste futro z każdym dniem ciąży mu bardziej i bardziej, aż w końcu wydarza się coś, co sprawi, że Tutek spojrzy na swoje problemy z zupełnie innej perspektywy.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
  • Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów

  Ujmująca w swojej prostocie, dowcipna historia o samoakceptacji i o tym, jak na pozór drobna rzecz może zmienić spojrzenie na wiele spraw.Nagroda główna jury Wydawnictwa Dwie Siostry w międzynarodowym konkursie na projekt ilustrowanej książki dla dzieci JASNOWIDZE 2020/2021.

  Książka zachwyciła nas harmonijnym połączeniem wielu jakości: szlachetnej formy graficznej, rozczulającego bohatera oraz nieprzekombinowanej treści, dzięki której przekaz łatwo trafi do dziecięcego odbiorcy. W prosty sposób mówi o sprawach, które dotyczą wielu z nas, niezależnie od wieku. z werdyktu jury konkursu Jasnowidze

  EAN: 9788381502757

  Autor: Iga Ścibek, Przemysław Ścibek

  Wydawnictwo: Dwie Siostry

  Data premiery: 2022-03-23

  Rok wydania: 2022

  Oprawa: twarda

  Format: 250x200 mm

  Strony: 42

  Szczegóły produktu

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Tamburyn z 5 dzwonkami, skóra naturalna Goki Drewniany Tamburyn z 5 Dzwonkami Skóra Naturalna Goki Atlas Wróżek. Magiczny Lud z Różnych Stron świata Nasza Księgarnia Ania i święty Mikołaj. Książka Adwentowa Nasza Księgarnia Dom dzienny, dom nocny Olga Tokarczuk Książka Dom dzienny, dom nocny Olga Tokarczuk
  Dostępność
  Cena
  52,00 zł
  44,99 zł
  44,99 zł
  42,90 zł
  Opis

  Tamburyn z 5 dzwonkami wykonany ze skóry naturalnej i drewna niemieckiej marki Goki.

  Średnica: 20 cm

  Nasi przodkowie od zawsze snuli opowieści o magicznym ludzie: o wróżkach, krasnoludkach, duszkach czy chochlikach. Czarodziejskie istoty są jednak płochliwe i wolą pozostawać w ukryciu. Dzięki tej książce poznasz je dużo lepiej: te, które mieszkają w dziuplach, kopalniach, ludzkich domach, morskich falach, a nawet w mrowiskach.

  Niełatwo wypatrzyć wróżkę, która sobie tego nie życzy. Trzeba zaglądać do kielichów kwiatów, w szczeliny skalne i pod czerwone kapelusze muchomorów. Wróżki są zmiennokształtne: często się przemieniają w konie, ptaki czy białe koty. A większość z nich prowadzi bezcielesne życie w równoległej rzeczywistości –zupełnie dla nas niewidoczna!Dostrzeżesz je, jeśli masz szczególny dar albo dzięki szczęśliwemu zrządzeniu losu.Na przykład kątem oka podczas księżycowej nocy.

  Ania i jej rodzina przygotowują się do Bożego Narodzenia. Dekorują dom, pieką pierniczki, robią porządki, wykonują ozdoby, odwiedzają jarmark bożonarodzeniowy, pakują prezenty, ubierają choinkę…

  Tymczasem na biegunie północnym Święty Mikołaj i jego pomocnicy są równie zapracowani. Jest tyle listów do przeczytania i tyle prezentów do zrobienia!

  Poza tym trzeba odświeżyć strój Mikołaja, przyszykować sanie czy znaleźć choć chwilę na relaks.

  Od pierwszego do dwudziestego czwartego grudnia śledzimy losy Ani i Świętego Mikołaja oraz to, jak ich historie się ze sobą połączyły. Na każdy dzień adwentu przygotowana została zagadka dla czytelników.

  Dom dzienny, dom nocny jest najambitniejszym projektem prozatorskim Olgi Tokarczuk. Ta pełna melancholijnego smutku (a miejscami i okrucieństwa) książka oferuje nam w finale wspaniały, optymistyczny koncept. Otwiera nas na poznanie życia, doświadczanie naszego istnienia w jego wielowymiarowej postaci. 

  Brak cech do porównania