KINTO

BUTELKA TERMICZNA/BIDON DAY OFF TUMBLER Navy 500ml KINTO

205,00 zł
Brutto

Trwała i stylowa butelka termiczna marki KINTO, która będzie Ci towarzyszyć każdego dnia. 

Utrzymuje napoje gorące i zimne przez 6 godzin (gorące powyżej 69°C / 156°F, zimne poniżej 7°C / 46°F). Aby uzyskać maksymalną wydajność izolacji, przed użyciem należy podgrzać lub schłodzić kubek, napełniając go odrobiną gorącej/zimnej wody na 1-2 minuty.

POJEMNOŚĆ: 500 ml

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

PSST... pamiętaj aby wypijać przynajmniej 2 litry wody dziennie czyli 4 pełne TUMBLERy.

MATERIAŁ:
18-8 Stal nierdzewna, polipropylen, silikon
Bez BPA

φ74 x wys. 226 mm / 500 ml

Nie wkładaj suchego lodu ani napojów gazowanych, ponieważ produkt może się rozszerzać i pękać. Można go używać z produktami mlecznymi, sokami owocowymi i napojami sportowymi, ale nie zalecamy pozostawiania napoju w środku zbyt długo, ponieważ może się zepsuć lub spowodować rdzewienie kubka.

Natychmiast umyć i dobrze wysuszyć po użyciu, a następnie przechowywać z dala od innych metali, aby zapobiec rdzewieniu. Myć ostrożnie. Nie używaj ściernych środków czyszczących ani wełny stalowej. Nie używaj wybielacza chlorowego, ponieważ może powodować rdzę. Gdy wewnątrz kubka pojawią się plamy rdzy, dodaj ciepłą wodę i kwasek cytrynowy w proporcji 10:1, po 2-3 godzinach umyj miękką gąbką i dobrze spłucz.

To jest szklanka do napojów. Nie używać w kuchence mikrofalowej, piekarniku ani zmywarce. Nie umieszczaj w pobliżu otwartego ognia. Nie wkładaj do wrzącej wody. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie upuszczaj ani nie narażaj produktu na silne uderzenia, ponieważ może to spowodować pęknięcie lub wyciek. Nie wkładaj suchego lodu ani napojów gazowanych, ponieważ mogą się rozszerzać i powodować pękanie. Uważaj, aby nie wlać zbyt dużej ilości napoju, ponieważ podczas zamykania może się wylać. Zamknij pokrywę i szczelnie zamknij, aby zapobiec rozlaniu lub wyciekom podczas przenoszenia. Zamocuj prawidłowo silikonowe pierścienie. Trzymaj produkt w pozycji pionowej, aby zapobiec przypadkowemu rozlaniu lub wyciekowi. Upewnij się, że zakrętka jest szczelnie zamknięta podczas otwierania pokrywy. Zachowaj ostrożność podczas picia gorącego napoju. Nawet jeśli powierzchnia kubka jest chłodna, napój może być nadal gorący. Nie pozostawiaj produktu w wysokiej temperaturze np. w samochodzie.

Szczegóły produktu

KINTO

Szybkie porównanie

Produkt
Piżama, wełna i jedwab, Engel Piżama z Wełny i Jedwabiu Walnut Engel Natur Otulacz z kapturkiem LeoLeo Otulacz z kapturkiem LeoLeo Piżama wełna i jedwab GLACIER Engel Natur Piżama wełna i jedwab GLACIER Engel Natur Prześcieradło FAUNA Junior 100/140 cm Garbo&Friends Prześcieradło Fauna Junior 60X120 cm Garbo&Friends
Dostępność
Cena
215,00 zł
215,00 zł
245,00 zł -30% 171,50 zł
215,00 zł -25% 161,25 zł
Opis

Wełniano - jedwabna piżama dziecięca marki Engel Natur. Miękka, cienka i bardzo wygodna. Mieszanka wełny i jedwabiu sprawdza się świetne przez cały rok, również jako bielizna nocna. Wełna jest idealna jako warstwa wewnętrzna, ponieważ pomaga regulować temperaturę ciała i odprowadza pot na zewnątrz.

Wyprodukowano w Niemczech
Skład: 70% wełna merynosa, 30% jedwab
Sugerujemy, aby traktować wełnę z zachowaniem szczególnej ostrożności i prać ją ręcznie.

Miękki, dwuwarstwowy muślinowy otulacz, który jest wystarczająco duży, aby rósł wraz z dzieckiem. Uszyty z bawełny organicznej z certyfikatem GOTS z nadrukiem cyfrowym, który powstał z użyciem nietoksycznego barwnika w standardzie GOTS.

Sprawdzi się w roli cienkiego kocyka, a także ręcznika.

Nadruk z jednej strony.
Wymiary: 80x80 cm.

Miękka wełniano - jedwabna piżama dziecięca. Jest cienka, miękka i w najpiękniejszym orzechowo - kremowym kolorze. Mieszanka wełny i jedwabiu sprawdza się świetne przez cały rok, również jako bielizna nocna. Wełna jest idealna jako warstwa wewnętrzna, ponieważ pomaga regulować temperaturę ciała.

Prześcieradło wykonane z bawełny perkal w kultowy już wzór Fauna. Wymiary: 60x120x20 cm

Pięknie komponuje się  z innymi produktami marki Garbo&Friends. 

Materiał
Wełna Wełna Bawełna