• -30%
  • Zniżka 30%
Bawełniane owijki z woskiem pszczelim 3-pak COLD HAPS NORDIC
HAPS NORDIC

Bawełniane owijki z woskiem pszczelim 3-pak COLD HAPS NORDIC

109,00 zł
76,30 zł Zniżka 30%
Brutto

Dzięki bawełnianym owijkom możesz owijać swoje jedzenie w łatwy, naturalny i zrównoważony sposób. Owijki bawełniane wykonane są z organicznej bawełny z certyfikatem GOTS poddanej obróbce mieszanką wosku pszczelego i olejku jojoba.Nałóż owijki wokół jedzenia lub miski. Ciepło rąk sprawi,że ​​staną się miękkie dzięki czemu łatwo owiną się wokół jedzenia. Zesztywnieją i uszczelnią się po ochłodzeniu.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

Naturalna alternatywa dla folii aluminiowej, folii spożywczej i papieru śniadaniowego.

Dzięki bawełnianym owijkom możesz owijać swoje jedzenie w łatwy, naturalny i zrównoważony sposób. Użyj ich do przykrycia chleba i owoców, salaterki lub kanapki na lunch.

Owijki bawełniane wykonane są z organicznej bawełny z certyfikatem GOTS poddanej obróbce mieszanką wosku pszczelego i olejku jojoba.

Owijki są dobrą alternatywą dla opakowań jednorazowego użytku, takich jak folia aluminiowa, folia spożywcza i papier śniadaniowy.

Bawełniane owijki produkowane są z troską o środowisko i nie zawierają toksycznych chemikaliów. Dlatego zarówno nasza natura, jak i twoja żywność nie będą miały kontaktu z toksycznymi chemikaliami.

Nałóż owijki wokół jedzenia lub miski. Ciepło rąk sprawi, że ​​staną się miękkie dzięki czemu łatwo owiną się wokół jedzenia. Zesztywnieją i uszczelnią się po ochłodzeniu.

Po użyciu możesz czyścić je w zimnej wodzie za pomocą łagodnego, bezalkoholowego mydła i miękkiej gąbki lub szmatki. Nie namaczaj zbyt mocno. Wysusz bez wykręcania. Są teraz gotowe do ponownego użycia.

Owijki bawełniane można stosować do prawie wszystkich rodzajów żywności. Ze względu na ryzyko rozwoju bakterii nie należy ich stosować do surowego, nieprzetworzonego mięsa.
Przy odpowiedniej pielęgnacji mogą służyć do roku lub nawet dłużej.

Mały: 20,5 x 18 cm, Średni: 25 x 28 cm, Duży: 32,5 x 35,5 cm 

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
Ale Odlot! Rysunkowa Historia Lotnictwa Dwie Siostry Pod Ziemią. Pod Wodą Dwie Siostry Gabinet Anatomii Dwie Siostry Gabinet Zoologii Dwie Siostry
Dostępność
Cena
74,90 zł
74,90 zł
74,90 zł
74,90 zł
Opis

Takiej historii lotnictwa jeszcze nie było! Wszystko, co lata - od pierwszych balonów i lotni aż po odrzutowce, drony i samolot z napędem słonecznym - w jednym efektownym komiksowym albumie o podboju przestworzy.

Spotkacie tu całą galerię uczonych, wynalazców i konstruktorów: tych z odległej przeszłości, jak Leonardo da Vinci czy bracia Montgolfier, tych bliższych naszym czasom, jak bracia Wright czy Otto Lilienthal, i tych całkiem współczesnych, którzy wciąż mają nowe, niesamowite pomysły. Przyjrzycie się, jak powstawały kolejne błyskotliwe wynalazki i kultowe maszyny i dowiecie się, jakie były przełomowe momenty w rozwoju lotnictwa.

Nowy, dwustronny album Aleksandry i Daniela Mizielińskich. Po obrazkowej podróży po lądach, morzach i kulturach świata nadszedł czas na książkową wyprawę do wnętrza ziemi i w głębiny mórz i oceanów.

Pod ziemią, pod wodą to naładowana informacjami księga pełna ogromnych ilustracji i szczegółowych przekrojów. Poprowadzą was one w głąb naszej planety, pokazując, co kryje się pod powierzchnią lądów i wód. Będziecie schodzić coraz głębiej i głębiej od cienkiej warstwy gleby tuż pod stopami do gorącego jądra Ziemi, od skąpanych w słońcu raf koralowych do pogrążonego w ciemności i chłodzie najgłębszego miejsca oceanów.

Efektowny album o ludzkim ciele zilustrowany za pomocą wyjątkowej techniki graficznej.

Prześwietl ludzkie ciało od stóp do głów. Dowiedz się, jak serce pompuje krew, sprawdź, co się dzieje, kiedy oddychasz, policz kości w szkielecie i zajrzyj w głąb mózgu. Poznaj budowę i działanie najważniejszych części ciała w najbardziej zadziwiającym gabinecie anatomii pod słońcem!

Dzięki pomysłowej technice graficznej wykorzystanej przez duet Carnovsky każda z kolorowych ilustracji skrywa w sobie trzy „warstwy”. Obejrzysz je przez kolorowe filtry dołączone do książki. Przez czerwony zobaczysz szkielet, przez zielony – mięśnie, a przez niebieski – narządy wewnętrzne.

Efektowny album o zwierzętach dziennych i nocnych w dziesięciu fascynujących miejscach na Ziemi. Spójrz przez kolorowe soczewki, aby odkryć ich sekrety!

Przyroda nigdy nie śpi! Kto budzi się o zmroku, a kto o świcie? Kto ma superczuły węch, a kto widzi w ciemnościach? Poznaj zwierzęta aktywne o różnych porach dnia i nocy i ich niezwykłe sposoby na przetrwanie w różnych środowiskach.

Kongijski las deszczowy, równina Serengeti, syberyjska tajga, dorzecze Gangesu i inne siedliska odsłonią przed tobą swoje tajemnice dzięki niezwykłym ilustracjom. Każda z nich skrywa trzy warstwy. Przez czerwony filtr zobaczysz zwierzęta, które prowadzą dzienny tryb życia, zielony ukaże świat roślinności, a niebieski pozwoli odkryć tajemnicze stworzenia aktywne nocą oraz o świcie i zmierzchu.

Brak cech do porównania