• -15%
  • Zniżka 15%

Ania i święty Mikołaj. Książka Adwentowa Nasza Księgarnia

44,99 zł
38,24 zł Zniżka 15%
Brutto

Ania i jej rodzina przygotowują się do Bożego Narodzenia. Dekorują dom, pieką pierniczki, robią porządki, wykonują ozdoby, odwiedzają jarmark bożonarodzeniowy, pakują prezenty, ubierają choinkę…

Tymczasem na biegunie północnym Święty Mikołaj i jego pomocnicy są równie zapracowani. Jest tyle listów do przeczytania i tyle prezentów do zrobienia!

Poza tym trzeba odświeżyć strój Mikołaja, przyszykować sanie czy znaleźć choć chwilę na relaks.

Od pierwszego do dwudziestego czwartego grudnia śledzimy losy Ani i Świętego Mikołaja oraz to, jak ich historie się ze sobą połączyły. Na każdy dzień adwentu przygotowana została zagadka dla czytelników.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

Autor:

Katarzyna TunkielMaren Tjelta ThuMaren Tjelta Thu

Wydawnictwo:

Nasza Księgarnia

Data premiery:

2022-11-09

Rok wydania:

2022

Oprawa:

twarda

Format:

282x240 mm

Strony:

56

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
Drewniana zabawka, elastyczna kula Heimess Drewniana zabawka kula Heimess Zeszyt - kolorowanka wyklejanka do kreatywnej zabawy Art&Stickers Londji® Zeszyt - Kolorowanka Wyklejanka do Kreatywnej Zabawy Art&Stickers Londji® Szczotka dla lalki Olli Ella Szczotka dla lalki Olli Ella Kredki w bawełnianym woreczku - 16 kolorów Crayon Rocks Kredki w bawełnianym woreczku - 16 kolorów Crayon Rocks
Dostępność
Cena
55,00 zł
55,00 zł
55,00 zł
55,00 zł
Opis

Piękna, ponadczasowa zabawka wykonana z wytrzymałego naturalnego drewna któremu zawdzięcza swój niezwykły wygląd. Kulisty kształt oraz skomplikowana struktura przykuwa uwagę dziecka i pozwala mu rozwijać w trakcie zabawy zdolności motoryczne oraz koordynację ruchową.

Wymiary: 7 cm średnicy

Sztuka i naklejki. Ta książeczka dla najmłodszych dzieci skupi ich uwagę, wesprze naukę rysowania, malowania oraz używania w pomysłowy sposób dołączonych, kolorowych naklejek.

Szczotka dla lalki wykonany z niebielonego drewna sosnowego i najdelikatniejszego włosia z czystej wełny. Pomaga rozwijać umiejętności motoryczne w sposób prosty, łatwy i przyjemny!

Crayon Rocks to producent niezwykłych kredek, które inspirują nie tylko kolorem ale również kształtem. Crayon Rocks przypominają kamyki, które dzięki swojej prostej formie pobudzają wyobraźnię oraz wspomagają rozwój małej motoryki u dzieci. Owalny kształt zmusza Malucha do odpowiedniego trzymania kredki, dzięki czemu polecane są przez nauczycieli oraz terapeutów.

Brak cech do porównania