ROHEMA Kids

  Zestaw x3 Twin Shaker Set Rohema Kids

  105,00 zł
  Brutto

  Rohema Twin Shakers robią ekskluzywne wrażenie na „dużych maluchach”. Z dala od zabawek dla dzieci i niemowląt do prawie dorosłych profesjonalnych muzyków. Shakery mają dwie równej wielkości komory wypełnione stalowym piaskiem, co sprawia, że dźwięk jest głośniejszy, bardziej zwięzły i łatwiejszy do kontrolowania. Zestaw 3 zawiera po jednym Twin Shaker w jasnym, ciepłym i ciemnym kolorze.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

  Szczegóły produktu

  ROHEMA Kids
  618081

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Zestaw Instrumentów Perkusyjnych Color 1+ Rohema Kids Zestaw x3 Shake Me Rohema Kids Zestaw Instrumentów Muzycznych Natural 1+ Rohema Kids Deszczowa Tuba Goki
  Dostępność
  Cena
  109,00 zł
  109,00 zł
  99,00 zł
  99,00 zł
  Opis

  Instrumenty z zestawu perkusyjnego Rohema Color od razu przemawiają do dzieci dzięki swoim jasnym kolorom. Wszystkie kolory są odporne na ślinę i odpowiednie dla małych dzieci. Nie ma obaw, że farba lub materiał będą się łuszczyć. Kolorowe shakery, claves i jingle mają przyjemną, jasną barwę.

  Zestaw zawiera jeden Scrapy Shaker, Color Shaker (żółty) i 1 parę claves (czerwonych), każdy wykonany z regionalnego drewna bukowego, a także 1 bransoletkę z dzwonkiem z 6 dzwoneczkami i kulkami wykonanymi z drewna bukowego. 

  Instrumenty wykonane w Niemczech z bardzo dużą starannością. Spełniają europejską normę EN 71 dotyczącą zabawek. Polecane od 12 miesiąca życia.

  Zestaw Rohema Shake Me wykonany jest z wysokiej jakości mosiądzu i naturalnego drewna. Shake Me jest wypełniony stalowym piaskiem. W zależności od shakera ziarno nadzienia jest czasem drobniejsze, czasem grubsze. Ponadto barwę można już rozpoznać po zastosowanym drewnie. Do jasno brzmiącego shakera używamy jasnego buku, do ciepłego, średniego tonu używamy Jatoby, a do ciemno brzmiącego shakera używamy olejowanego drewna bukowego. Zestaw  zawiera po jednym shakerze dla każdej barwy.

  Naturalny zestaw perkusyjny dla dzieci 1+ charakteryzuje się naturalnym wyglądem i przyjemnym dźwiękiem. Struktura drewna jest widoczna. Brzęczące mini shakery i marakasy oraz cicho brzmiący dzwoneczek zachęcają do stawiania pierwszych rytmicznych kroków.

  Zestaw zawiera grzechotkę Mini Shaker wykonaną z drewna bukowego, grzechotkę marakasy wykonaną z drewna bukowego, 1 bransoletkę dzwonek z 6 dzwoneczkami i kulkami z drewna bukowego oraz klawesy o średnicy 20 milimetrów. Cienkie, lakierowane wykończenie instrumentów podnosi ich odporność na ślinę i pot.

  Instrumenty wykonane w Niemczech z bardzo dużą starannością. Spełniają europejską normę EN 71 dotyczącą zabawek. Polecane od 12 miesiąca życia.

  Stuk spadających kulek imituje delikatny deszcz.

   

  Średnica: 5,5 cm

  Wysokość: 34 cm

  Brak cech do porównania