Żel do Mycia Ciała Bergamot & Hinoki Salt&Stone

Wielozadaniowy, odświeżający żel do mycia ciała SALT&STONE z roślinami oceanicznymi, przeciwutleniaczami i naturalnymi składnikami nawilżającymi, opracowany w celu regeneracji skóry narażonej na działanie czynników atmosferycznych. Zmiękczaj i łagodź podczas oczyszczania, aby pomóc przywrócić wysuszające skutki aktywności na świeżym powietrzu, wiatru, słońca i morza.

179,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

Światło słoneczne błyszczy na delikatnie falujących falach. Głęboki oddech. Pobudzenie. Energia. Unoszenie. Zanurz się w głębiny eukaliptusa i kwiatu pomarańczy, ziemistej wetywerii i bursztynu, ciepłych i trwałych. Wyraźna bergamotka i ostry grejpfrut akcentują – świeży początek, nowy dzień.

Nuty zapachowe:

Głowa – włoska bergamotka, grejpfrut

Środek – Hinoki, wetyweria
Baza – eukaliptus, bursztyn, kwiat pomarańczy

Główne składniki:

Ekstrakty z wodorostów i spirulina — bogate w przeciwutleniacze rośliny morskie, które łagodzą i regenerują podrażnioną skórę narażoną na działanie czynników atmosferycznych.

 

Ekstrakt z jagód i witamina C — przeciwutleniacze, o których wiadomo, że zwalczają wolne rodniki wprowadzone do skóry przez ekspozycję na słońce, wzmacniają produkcję kolagenu w skórze i chronią przed oznakami starzenia.

Niacynamid — znany również jako witamina B3, skutecznie tworzy silniejszą, zdrową barierę skórną, jednocześnie poprawiając wygląd tekstury skóry.

Kwas hialuronowy — kochająca wodę cząsteczka znana ze swojej zdolności przyciągania i zatrzymywania wilgoci 1000 razy większej niż jej waga. Nawilżaj podczas oczyszczania, aby skóra była miękka po spłukaniu.

 

Probiotyki — naturalne fermenty równoważące mikrobiom skóry, zapewniające zdrowy poziom bakterii, wzmacniające barierę skórną przed skutkami nadmiernego pocenia się i aktywności.

Marka