AROMATHERAPY ASSOCIATES

Mydło do Ciała i Rąk 300ml Balance Replenishing Hand & Body Wash Aromatherapy Associates

140,00 zł
Brutto

Zmyj codzienne czynniki stresogenne płynem do mycia rąk i ciała z kolekcji Balance.

Ta wegańska formuła zawiera równoważącą, ręcznie przygotowaną mieszankę lawendy, ylang ylang i drewna Ho, która równoważy barierę wilgoci skóry, pozostawiając podnoszący na duchu i relaksujący aromat.

Zawiera również zmiękczające białko owsiane, które zapobiega nadmiernemu wysuszeniu po oczyszczeniu, zapewniając dłoniom oraz skórze odżywienie i nawilżenie.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

Linia Balance nie zawiera również SLS i SLES i jest dostępna w 30% plastikowych butelkach pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego, co czyni ją kolekcją dobrą dla Twojej skóry i planety.

KORZYŚCI EMOCJONALNE

Wspomaga relaks, poprawę nastroju i równowagę.

KORZYŚCI FIZYCZNE

Oczyszcza skórę, równoważąc barierę wilgoci skóry, odżywiając ją i zapobiegając jej nadmiernemu wysuszeniu lub przetłuszczeniu.

OPIS ZAPACHU

Kwiatowy, delikatny i drzewny

ROZSĄDNE PRZESTROGI

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. Jeżeli produkt dostanie się do oczu, przemyć je wodą.

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
T-shirt Play the Drum All Over Bobo Choses T-shirt Big Cat Bobo Choses Legginsy Fireworks All Over Bobo Choses Muślinowy Otulacz Fireworks All Over Bobo Choses
Dostępność
Cena
151,00 zł
151,00 zł
151,00 zł
151,00 zł
Opis

Ponadczasowy, wygodny t-shirt marki Bobo Choses wykonany z bawełny organicznej. Ma krótkie rękawy, obniżone ramiona, luźny krój i fajny nadruk. Skład: 100% bawełna organiczna. Wyprodukowano w Hiszpanii. Miksuj i łącz z innymi ubraniami Bobo Choses!

Kolekcja SS24 - A FOLK SONG

Ponadczasowy, wygodny t-shirt marki Bobo Choses wykonany w 100% z bawełny organicznej. Ma krótkie rękawy, obniżone ramiona, luźny krój i fajny nadruk. Skład: 100% bawełna organiczna. Wyprodukowano w Hiszpanii. Miksuj i łącz z innymi ubraniami Bobo Choses!

Kolekcja SS24 - A FOLK SONG

Ponadczasowe legginsy marki Bobo Choses wykonane z bawełny organicznej. Mają gumkę w pasie i fajny print. Dopasowany krój. Idealne do noszenia przez cały rok! Skład: 95% bawełna organiczna, 5% elastan. Wyprodukowano w Hiszpanii. Miksuj i łącz z innymi ubraniami Bobo Choses! 

Kolekcja SS24 - A FOLK SONG


Miękki, wielofunkcyjny otulacz Bobo Choses wykonany w 100% z bawełny organicznej (muślinu)

Wymiary: 110,00 cm x 110,00 cm

Materiał: 100% bawełna muślinowa

Wyprodukowano w Hiszpanii. 

Kolekcja SS24 - A FOLK SONG

Materiał
Bawełna Bawełna Bawełna Bawełna