WYPOSAŻENIE POKOJU

Nie zwlekaj z przygotowaniem pokoju dla noworodka, ponieważ nim się obejrzysz zbliży się termin porodu. Dlatego też zacznij myśleć nad potrzebnym wyposażeniem już w tracie II trymestru i skompletuj po kolei meble, łóżka/kołyski, kosze/skrzynki, baldachimy, karuzele, materace/narzuty, oświetlenie, plakaty czy poduszki dekoracyjne. W naszym asortymencie sklepu znajdziesz naprawdę szeroki wybór tych produktów, dzięki czemu będziesz móc dobrać np. kolorystykę idealną do płci swojego dziecka.


Co powinno znaleźć się w pokoju dziecięcym?

Spodziewasz się dziecka? Z pewnością przygotowanie domu, w tym pokoju dla dziecka spędza Ci sen z powiek. Jednak nic się nie martw, wystarczy zrobić listę najbardziej potrzebnych rzeczy, a resztę można dokupić z czasem. Aby pokój dla niemowlaka był praktyczny i jednocześnie estetyczny będziesz potrzebować odpowiednich mebli, koszy, łóżeczka lub kołyski, karuzeli, materaca, poduszki, oświetlenia i dekoracji w formie plakatów, baldachimów czy prostych pluszowych zabawek. Zestawiając ze sobą wszystkie przedmioty urządzisz naprawdę funkcjonalną przestrzeń, która będzie emanowała przyjemnym klimatem i bezpieczeństwem.

Z nami przygotujesz kompleksowy pokój dla niemowlaka

Wszystkie wymienione wyżej produkty znajdziesz w naszym asortymencie podzielonym na osobne kategorie, dzięki czemu każdy rodzic będzie mógł z łatwością znaleźć to, czego aktualnie potrzebuje. Zebrane tutaj meble, kosze i pojemniki, łóżeczka i kołyski, karuzele, materace i narzutki, poduszki dekoracyjne, oświetlenie oraz plakaty dostępne są w różnych wariantach. Można zatem wybrać konkretny model dopasowany do płci dziecka, indywidualnych potrzeb, a także metody wychowania.

Nasze elementy wyposażenia pokoju charakteryzują się przyjemną kolorystyką dla dzieci, starannym wykończeniem i trwałym materiałem bez szkodliwych substancji. Wobec tego możemy mieć pewność, że kupione przez nas meble i inne przedmioty nie będą negatywnie wpływać na zdrowie czy rozwój samego dziecka.

Ponadto pomyśleliśmy również o tym, by większość z tych elementów mogła służyć znacznie dłużej, niż początkowy okres niemowlęcy. W efekcie wybrane przedmioty będą mogły być wykorzystywane przez dłuższy czas, m.in. mamy do zaoferowania łóżeczka, które można dopasowywać wielkością do wieku dziecka (nawet do 7 lat).

Jak urządzić przytulnie pokój dziecięcy?

Aby pokój był przytulny i przyjemny w samym odczuciu dla niemowlaka powinno się zwrócić uwagę na miękkie materace, pokrowce, koce, prześcieradła, poduszki i inne dodatkowe akcesoria czy dekoracje. Do najważniejszych akcesoriów i dekoracji zaliczamy bowiem sensoryczne maty do zabawy, lampki nocne, baldachimy, wyraziste karuzele wydające dźwięki, koce czy pluszaki. Nie mają one jedynie ładnie wyglądać, lecz dostarczają również wiele przydatnych funkcji oddziaływujących bezpośrednio na jego rozwój.

Mata do zabawy stworzy dodatkowe miejsce do leżenia na podłodze, baldachim nad łóżkiem efektywnie ograniczy ilość światła docierającego do niemowlęcia, lampka nocna o ciekawym kształcie zwierzątka doda mu otuchy w nocy, karuzela będzie przyciągać uwagę a pluszowy miś pomaga uspokoić dziecko.