Wózek dla Lalek i Misiów Hibiskus Maison Petit Jour®

Lekki, poręczny, składany wózek/ spacerówka Maison Petit Jour do wożenia przez Twoje dziecko lalek i przytulanek.

Miękkie uchwyty z pianki i bawełniane poszycie pokryte lekkim tworzywem EVA tworzą produkt na lata zabawy.

239,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

Wózek – spacerówka – parasolka,  jak prawdziwy!

Organizacja spaceru dla misiów i lalek jest równie ważna jak spacer dziecka! To przecież najbliżsi przyjaciele malucha! W trosce o bezpieczeństwo tak ważnych postaci, wózek marki Maison Petit Jour jest tym właściwym do transportu.

Delikatny a jednocześnie stabilny, lekki i poręczny, to nie jedyne cechy!

Jest wyposażony w szelki, które przytrzymają pluszaki czy lale przy nieco brawurowej jeździe ;), wytrzymała bawełna pokryta EVA pozwoli na zachowanie czystości materiału.

EVA zastosowane w wózkach, to tworzywo z niezwykłymi właściwościami, które dostrzegli producenci marki.

Przede wszystkim jest bardzo lekkie i trwałe. Wyjątkowe właściwości tworzywa EVA pozwalają na wykorzystywanie go do wielu bardzo zróżnicowanych zastosowań. Produkuje się z niego na przykład opakowania, buty dla sportowców, a także specjalne puzzle dla maluchów! Co najważniejsze? Tworzywo z EVA jest odporne na korozję i promieniowanie UV, elastyczne i wytrzymałe na naprężenia, może być też dopuszczone do kontaktu z żywnością a swoje właściwości utrzymuje także w bardzo niskiej temperaturze.

Aby wózek nie złożył się w najmniej odpowiednim momencie posiada odpowiednie zabezpieczenia. A po złożeniu ma niewielki rozmiar przypominający faktycznie złożony parasol 🙂

Życzymy samych rewelacyjnych spacerów dla dzieci, misiów i lalek, z wózkami od Maison Peti Jour.