Walizka z Narzędziami Kid's Hub Kids Concept

  235,00 zł
  Brutto

  Oto idealny zestaw dla małego majsterkowicza. Skrzynka narzędziowa, wykonana z drewna z certyfikatem FSC, z łączeniami typu jaskółczy ogon, ucieszy dzieci, które uwielbiają przykręcać i naprawiać różne rzeczy. Wiertarka pracując, wydaje dźwięk „klik-klik”. Zmieniając bity, możesz w dowolnym momencie przekształcić ją w śrubokręt. Zestaw zawiera również zabawkowe śrubki znajdujące się w drewnianym pudełku z gwintowanym otworami na spodzie, w które można je wkręcić. Do najtrudniejszych prac budowlanych możesz również użyć śrubokręta ręcznego lub obcęgów. 

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
  • Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów

  W zestawie jest też kątownik, na wypadek, gdybyś musiał coś zmierzyć, i abyś miał pewność, że wszystko jest prosto zamontowane. Z przodu pudełka znajdują się wypalone rysunki narzędzi. Jest także tekstylny uchwyt, dzięki czemu możesz zabrać skrzynkę ze sobą, gdy twój przyjaciel lub dziadek potrzebuje pomocy.Po tym, jak od nich wyjdziesz, żaden obraz nie będzie już krzywo wisiał.

  Zestaw zawiera: * walizkę narzędziową *wiertarkę/śrubokręt *bity i wiertła * sześć zabawkowych śrubek * drewniane pudełko z gwintowanymi otworami *kątownik *obcęgi *ręczny śrubokręt Informacje dodatkowe: Materiał Skrzynka narzędziowa, małe pudełko, bit: sklejka lipowa. Śruby, śrubokręt ręczny, wiertło: brzoza. Kątownik, obcęgi: buk. Wkrętak: brzoza, buk. Rączka skrzynki: bawełna.

  Wymiary: Śrubokręt: 15x4,5x11,5 cm. Kwadrat: 15,5x9,5x1 cm. Obcęgi: 11x4 cm. Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej trzeciego roku życia Certyfikaty: EN71, wykonane z drewna z certyfikatem FSC, oznaczenie CE Instrukcja czyszczenia: Czyść wilgotną ściereczką. Wytrzyj do sucha czystą szmatką.

  Szczegóły produktu

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Pościel z bawełny organicznej BABY LeoLeo Pościel z Bawełny Organicznej Baby LeoLeo Pokrowiec przeciwdeszczowy na wózek BLOSSOM MIST BIRK KONGES SLOJD Pokrowiec przeciwdeszczowy na wózek BLOSSOM MIST BIRK KONGES SLOJD Pokrowiec przeciwdeszczowy na wózek CHERRY KONGES SLOJD Pokrowiec przeciwdeszczowy na wózek CHERRY KONGES SLOJD Poduszka dekoracyjna BANANA Cushion FERM LIVING Poduszka dekoracyjna BANANA Cushion FERM LIVING
  Dostępność
  Cena
  245,00 zł
  245,00 zł
  245,00 zł
  245,00 zł -40% 147,00 zł
  Opis

  Pościel Leo Leo Junior! Marka starannie wybrała luksusową bawełnę organiczną z perkalu, która jest jednocześnie mocna i miękka. Uszyta z francuskim szwem i stworzona do długotrwałego użytkowania. Posiada certyfikat GOTS!

  Na poduszce oraz kołdrze po jednej stronie znajduje się charakterystyczny dla LeoLeo akwarelowy nadruk, który właściciele marki malowani osobiście.

  WYMIARY: 70/100X40X45

  Nasze nowe pokrowce przeciwdeszczowe na wózki są wykonane w jednym uniwersalnym rozmiarze dzięki czemu pasują do większości wózków dziecięcych.

  Do pokrowca dołączona jest mała torba, którą można przypiąć do wózka.

  Nasze nowe pokrowce przeciwdeszczowe na wózki są wykonane w jednym uniwersalnym rozmiarze dzięki czemu pasują do większości wózków dziecięcych.

  Do pokrowca dołączona jest mała torba, którą można przypiąć do wózka.

  Seria owocowych poduszek ferm LIVING to egzotyczny element dziecięcego pokoju, w którym Twoje pociechy będą śnić o tropikalnym raju. Poduszki wykonane są unikalną techniką dziania pętelkowego, która sprawia, że motywy są trójwymiarowe


  Materiał
  Bawełna