UBRANIA AW/23

Nim się obejrzysz a znowu pojawia się zima czyli okres, w którym Twoje dziecko potrzebuje naprawdę ciepłych i wygodnych ubranek. Co więcej dzieci szybko wyrastają ze swoich ubrań, przez co niekiedy trzeba wymienić całą garderobę tuż przed nowym sezonem. Dlatego też przygotowaliśmy osobny katalog odzieży dziecięcej dostępnej w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz pasujący sweter, bluzę, legginsy, kardigan, body, spódniczkę, sukienkę, tunikę czy spodnie dla swojego dziecka.


Regularnie odświeżaj dziecięcą garderobę

Okres jesienny to doskonały czas, aby przed zimą odżwieżyć garderobę swojego dziecka. Dzieci strasznie szybko rosną, dlatego też bardzo często wyciągamy z szafy niepotrzebne ubrania, które po jednym sezonie są już dla niego za małe. Problem ten dotyczy szczególnie najmłodszych, gdyż proces wzrostu spowalnia dopiero po ukończeniu 8 roku życia.

Z tego właśnie powodu przygotowaliśmy katalog pełen ubrań przeznaczonych na zimę. Większość z nich można również wykorzystać przez pozostałe pory roku, bowiem wyróżnia je materiał o wysokiej przewiewności, termoregulacji i wchłanialności wilgoci. Dzięki temu przydadzą się dziecku znacznie dłużej, niż będzie trwać kalendarzowa zima.

Zimowe ubrania do chodzenia po domu

Jak wiemy w zimę ważną rolę odgrywają kurtki, kombinezony, rękawiczki, czapki i szaliki, ale nie powinno się zapomnieć także o innych częściach dziecięcej garderoby, które zakłada się do codziennego chodzenia po domu. We wnętrzu mieszkań daje się odczuć ochłodzenie podczas silnych mrozów, a szczególnie ciągnie wtedy zimnem od podłogi. Z tej racji dzieci powinny nosić na co dzień cieplejsze ubrania, zapobiegające wyziębieniu. Z pewnością przydadzą się grubsze bluzy, swetry, spodnie, piżamy, rajstopy czy skarpety.

Co charakteryzuje najlepsze ubrania na zimę?

Jeśli potrzebujesz nowych ubrań na zimę dla swojego dziecka to wybieraj jedynie takie, które zostały wykonane z naturalnych tkanin - bawełny lub wełny. W ten sposób zgromadzisz funkcjonalny zestaw odzieży zimowej, pozwalającej utrzymać odpowiednią temperaturę ciała.

Warto zaznaczyć, że najlepsze ubrania na zimę wykazują dużą trwałość, właściwości termoregulacyjne i higroskopijne, a także zapewniają ciału swobodną cyrkulację powietrza, zapobiegając nadmiernej potliwości skóry.