CIENTA

  Trampki Dziecięce Na Rzep Rose Cienta

  129,00 zł
  Brutto

  Tenisówki dziecięce Cienta z gumowym czubkiem na rzep.

  Każda para tenisówek: 
  - Wyposażona jest w zapachowe spody (nie perfumowane - zapach jest permanentny, utrzymuje się przez wiele miesięcy od daty zakupu). Zapach przyjemny, owocowy. 
  - Posiada miękkie (antyshock' owe, antybakteryjne) wkładki wykonane z materiału absorbującego pot. 
  - Wykonana jest z materiału ekologicznego (potwierdzone certyfikatem "Made in Green") z dużą zawartością bawełny 100%. 
  - Przystosowana jest do prania automatycznego do temperatury max 30 stopni. 
  - Posiada wulkanizowane (nie klejone!) spody, co dodatkowo zwiększa ich żywotność.

  W środku wkładka absorbująca uderzenia - bawełna 100%

  Rozmiar buta
  Ilość
  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
  • Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów

  Szczegóły produktu

  Opis

  Materiał
  Bawełna

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Rękawiczki na Sznurku z Wełny Merino Fiza Terracotta hvid OKULARY PRZECIWSŁONECZNE KIDS 12-36 M APRICOT IZIPIZI Okulary Przeciwsłoneczne Kids 9-36 m Apricot Izipizi Kolorowa tęcza 6-elementowa 1+ Grimm's Kolorowa tęcza 6-elementowa 1+ Grimm's Drewniany tunel kolekcja naturalna 1+ Grimm's Drewniany Tunel Kolekcja Naturalna 0+ Grimm's
  Dostępność
  Cena
  140,00 zł
  139,00 zł
  139,00 zł
  139,00 zł
  Opis

  Wygodne i ponadczasowe rękawiczki marki hvid na sznurku przeznaczone dla dzieci w wieku 6m-24 m. Wykonane zostały w 100% z miękkiej, termoregulacyjnej wełny. Zapewniają optymalną temperaturę, mają właściwości antyalergiczne i nie podrażniają nawet najwrażliwszej skóry. Idealne na chłodny, jesienno-zimowy okres!

  Skład: 100% wełna merino

  IZIPIZI dba o oczy twoich dzieci. Dzieci w wieku 9-36 m mogą teraz nosić stylowe, wysokiej jakości kolorowe okulary przeciwsłoneczne, które zapewniają optymalną ochronę.

  Soczewki #SUN Kids są spolaryzowane, szare i oferują 100% ochronę przed UV3. Szanują naturalne kolory, zmniejszają intensywność światła, tworzą lepszy kontrast i chronią przed oślepianiem.


  Jeżeli szukasz wyjątkowej zabawki dla dziecka, drewnianej, uniwersalnej i pobudzającej dziecięcą wyobraźnię to Tęcza Grimm's jest doskonałym pomysłem. Drewniane klocki Grimm's wygrały prestiżowy konkurs i otrzymały tytuł "Zabawka Roku", pomagający wybierać mądre i bezpieczne zabawki.


  Jeżeli szukasz drewnianych klocków wpisujących się w pedagogikę steinerowską, to drewniany Tunel Grimm's z 6 łuków w naturalnym kolorze drewna jest doskonałym pomysłem. To wyjątkowa zabawka, zachwycająca swą prostotą i uniwersalnością, która otwiera przed wyobraźnią dziecka ogromne pole do popisu.

  Materiał
  Wełna