ORGANICZNY KREM DO RĄK TGC201 oud TANGENT GC

69,00 zł brutto.

TA01101

Nowy produkt

TGC201 oud to perfumowany, organiczny krem do rąk - wykonany z czystych roślinnych lipidów. Gdy drzewo zostaje dotknięte przez pewien rodzaj pleśni, wydziela żywicę w obronie, zamieniając dziewicze, czyste drewno w ciemne. Z ciemnego drewna wytłacza się za pomocą destylacji parowej upragniony olej oud ; bogato drewniany z żywicznymi nutami.

TGC201 oud to perfumowany, organiczny krem do rąk - wykonany z czystych roślinnych lipidów. Gdy drzewo zostaje dotknięte przez pewien rodzaj pleśni, wydziela żywicę w obronie, zamieniając dziewicze, czyste drewno w ciemne. Z ciemnego drewna wytłacza się za pomocą destylacji parowej upragniony olej oud ; bogato drewniany z żywicznymi nutami.

Formuła została stworzona wokół wielu składników roślinnych, od masła shea, soku z liści aloesu po rzepak, oliwę z oliwek i orzechy kokosowe. 

Krem nie zawiera wody, produktów ropopochodnych, parabenów i barwników. Dostarczany w wygodnej, błyszczącej aluminiowej tubie o pojemności 50 ml, która nadaje się w całości do recyklingu.

Produkty powiązane