T-SHIRTY / TOPY

Dzieci szybko rosną, przez co systematycznie powinno się wymieniać ich garderobę na nową. Z tego też powodu przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę dziecięcych T-shirtów i topów, które będą stanowić bazę dla każdej stylizacji w sezonie wiosna-lato. T-shirty i topy należą do najczęściej ubieranych elementów górnej części garderoby, dlatego koniecznie zadbaj o to, by Twoje dziecko miało zawsze przynajmniej kilka sztuk koszulek w dobrym rozmiarze.


Bazowe topy do dziecięcych stylizacji

Zazwyczaj rodzice i większe dzieci, które już samodzielnie decydują o tym, jak się ubiorą zaczynają od wyboru topu na ramiączkach. Top to cienka koszulka z którą można łączyć większość elementów dziecięcej garderoby, dlatego też traktuje się ją jako bazę do stylizacji. Przydaje się zarówno w codziennych, jak i ważnych okazjach, gdzie trzeba zachować elegancki look. Oprócz tego może być wykorzystany w cieplejsze i chłodniejsze dni.

Topy w przeciwieństwie do T-shirtów nie posiadają rękawka, dzięki czemu częściej są wykorzystywane w strojach sportowych. Głównym powodem są oczywiście cienkie ramiączka, które nie krępują ruchów i dostarczają komfortowe wycięcie pod pachami. Ponadto dany krój sprawia, że można założyć top pod inną bluzkę z długim rękawem, bez obaw o wygląd i marszczenie się materiału.

Modne i wygodne T-shirty dla dzieci

T-shirty dziecięce to równie uniwersalna baza wielu stylizacji dziecięcych, co top. Jednakże nie zestawimy ich z dopasowaną bluzką, gdyż jej krótkie rękawy mogłyby nieestetycznie odznaczać się na wierzchu. Dlatego też są bardziej wykorzystywane do modnych letnich i wiosennych stylizacji, w których pełnią podstawową warstwę stroju. Poza tym, to ulubiona forma ubrania do chodzenia na co dzień po domu, bowiem charakteryzuje się luźnym krojem i nie pozwala nam się zgrzać wewnątrz pomieszczenia.

Na uwagę zasługuje fakt, że dzieci mogą dobierać T-shirty w zależności od swojej osobowości i zainteresowań. Mianowicie dostępnych jest dzisiaj ogromna ilość T-shirtów o różnych wzorach, kolorach i nadrukach, przedstawiających popularne postacie z bajek. Co z kolei pozwala skutecznie zachęcić dziecko do ich noszenia.

Koszulki z krótkim rękawem jako najczęściej wybierane ubranie na lato

Letnią porą z szafy wyciągamy koszulki z krótkim rękawem lub bez rękawa, ponieważ są niezwykle przewiewne i osłaniają więcej ciała. To właśnie one gwarantują dużą ulgę podczas upałów i aktywności fizycznych. Stąd też przygotowaliśmy oba rozwiązania w najróżniejszych kolorach, wzorach i nadrukowanych grafikach, zwiększających ich walory estetyczne. Dzięki temu każdy rodzic odnajdzie tutaj koszulkę idealnie dopasowaną do potrzeb swojego dziecka, w tym do bardziej stonowanych czy oryginalnych kreacji na poszczególne okazję.