T-shirt The Little Boy Tee Black Le Bon Shoppe

Poszukiwanie idealnej koszulki kończy się tutaj. Pierwsza w swoim rodzaju koszulka The Little Boy Tee wykonana jest z cięższej mieszanki dżersejowej wykonanej w 100% z bawełny premium, dzięki czemu zapewnia dokładne dopasowanie, a jednocześnie odpowiednią rozciągliwość. Odpowiednio skrócona długość sprawia, że ​​można ją łatwo zestawić z dowolnymi spodniami z wysokim stanem. Potraktuj tę małą koszulkę jako idealny element garderoby, który będzie cenioną częścią Twojej garderoby przez cały sezon

“Użyliśmy najdelikatniejszej lokalnej 100% bawełny o niskiej gramaturze. Każda koszulka jest prana i farbowana, aby uzyskać piękny, naturalny wygląd. Tkaniny i ubrania powstają w słonecznym Los Angeles z całą naszą miłością!”

Wyprodukowano w USA.

289,00 

Dodaj do listy życzeń
Kod produktuBrak danych Kategorie, , , ,

SKŁAD: 100% bawełna

WAŻNE:
Proces barwienia i prania nadaje każdemu ubraniu niepowtarzalny charakter. Proszę pozwolić na niewielkie różnice w kolorze i kroju każdej części garderoby.
PIELĘGNACJA:
Ze względu na charakter barwnika pigmentowego luźne pigmenty mogą pozostawać na powierzchni odzieży. Zdecydowanie zalecamy pranie tej odzieży tylko z podobnymi kolorami  i w zimnej wodzie.

 

Marka

Rozmiar

, ,