Szorty z Szelkami Marshmallow Sky Silly Silas

Te unikalne szorty z szelkami w stylu retro dotrzymają kroku nawet najbardziej aktywnym niemowlętom i małym dzieciom.

Wyjątkowo odporne, wyjątkowo miękkie, wykonane w 100% z bawełny dzięki czemu skóra oddycha w cieplejsze dni. Odpowiednie również dla niemowląt o najbardziej wrażliwej skórze.

94,90 

Dodaj do listy życzeń

Wykonane z miłością w sercu Europy w Czechach. Tradycyjnie wytwarzane przez ludzi, którzy pielęgnują swoją pracę przez dziesięciolecia.

Certyfikowane przez OEKO-TEX® Standard 100 na poziomie klasy 1, najbardziej rygorystyczny certyfikat zaprojektowany specjalnie dla noworodków i małych dzieci do trzeciego roku życia. Oprócz badania szkodliwych substancji chemicznych przy najwyższych dopuszczalnych wartościach, metody badań i weryfikacji koncentrują się również na wyraźnej odporności na ślinę jako dodatkowym wymogu certyfikacji klasy 1.

~ Tabela rozmiarów ~

Rozmiar 0-1y zaczyna pasować na dzieci od 2-3 miesiąca i jest uniwersalny, aby pasował na najmłodszych do 1 roku. W przypadku dzieci w wieku do 6 miesięcy zalecamy regulację długości poprzez podwijanie nogawek jak w wariancie bez stóp.

Dla wszystkich rozmiarów – jeśli Twój maluch jest wyższy niż średnia w określonej grupie wiekowej, zalecamy zakup większego rozmiaru.

Marka

Rozmiar

, ,